Marcin Held twarzą Matrix Media

marcin held

Marcin Held, zawodnik mieszanych sztuk walki rozpoczął współpracę z Matrix Media. Cieszymy się również, że będziemy mogli kibicować naszemu rodakowi w walkach w największej organizacji MMA, czyli UFC. Sport ten staje się coraz bardziej popularny w naszym kraju, jeśli jednak nie słyszeliście jeszcze o nim, to na pewno poniższy tekst przybliży Wam nieco samego Marcina Helda i MMA. My już dziś trzymamy kciuki za jego najbliższą walkę, która odbędzie się 15 stycznia w Phoenix.

1. Kim jest Marcin Held?

 

Marcin Held to polski zawodnik mieszanych sztuk walki, który swoją karierę zaczynał od brazylijskiego jiu-jitsu. Jest uznawany za najlepszego polskiego lekkiego i świadczyć o tym może szybka kariera w federacji Bellator, a także przejście do UFC. Przed Marcinem stoi teraz ogromne wyzwanie. Już 15 stycznia w Stanach Zjednoczonych rozegra swoją drugą walkę w amerykańskiej organizacji sztuk walki. Jego przeciwnikiem będzie Joe Lauzon, który jest znacznie bardziej doświadczonym zawodnikiem. My jednak stawiamy na Marcina Helda i kibicujemy Polakowi w tym trudnym pojedynku.

 

2. Czym jest MMA i UFC?

 

MMA to sport, który w przekrojowy sposób podchodzi do sztuk walki bez użycia broni. Wbrew obiegowej opinii nie jest to walka bez reguł. Konieczne jest tu natomiast mistrzostwo w więcej niż jednej dyscyplinie, by móc odnieść sukces na macie. Bardzo często zawodnicy mają za sobą karierę jako bokserzy czy zapaśnicy. Popularnymi dyscyplinami, które są chętnie trenowane przez osoby walczące w MMA to między innymi: judo, brazylijskie jiu-jitsu, boks tajski czy kick-boxing.

Czym jest natomiast UFC? Ta największa i najbardziej znana federacja mieszanych sztuk walki na świecie, która skupia najlepszych zawodników. Walki rozgrywane są na specjalnym, ośmiokątnym ringu, który otoczony jest siatką. Taka przestrzeń nazywana jest oktagonem. Dzięki takiemu rozwiązaniu zawodnicy mają znacznie więcej miejsca do prowadzenia walki i są zabezpieczeni przed upadkiem z ringu.

 

3. Dlaczego Marcin Held współpracuje z Matrix Media

 

Marcin Held to młody zawodnik, który ciężką pracą i wytrwałością osiągnął wiele – rozpoczął karierę w największej federacji mieszanych sztuk walki,czyli UFC. Takie wartości są również bliskie naszej firmie i dlatego postanowiliśmy wspierać Marcina Helda w jego dalszej karierze. Trzymamy kciuki za Polaka w UFC i wierzymy, że współpraca będzie układała się pomyślnie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.