MP3 Player do biegania

MP3 Player do biegania

MP3 player do biegania skierowany jest przede wszystkim do miłośników aktywnego sportu. Za oknami jesień roztacza swoje wielobarwne oblicze, ale pomimo niekorzystnych warunków atmosferycznych wiele osób biega po parku.

Czy podczas aktywnego wysiłku nie tęsknisz za dźwiękami ulubionej muzyki? A może Twoja przygoda ze sportem dopiero się rozpoczyna i tak naprawdę nie masz zielonego pojęcia o sprzęcie, który może przyczynić się do efektów Twojego treningu? Zatem czytaj dalej poniższy artykuł, ponieważ możesz wzbogacić swoją wiedzę o kilka ciekawostek.

Uprawiaj sport słuchają ulubionej muzyki

Warto zauważyć, że mp3 player do biegania jest gadżetem, który poprawia efektywność każdego treningu. Ulubione dźwięki muzyki wpływają na poprawę koncentracji podczas wysiłku fizycznego, jednocześnie sprawiając, iż Twoje zaangażowanie do ćwiczeń rośnie z każdą sekundą. Zgodnie z nastrojem możesz dostosowywać muzykę do charakteru ćwiczeń. Do sprintu warto wybrać dźwięki mocne i szybkie, natomiast do truchtu dźwięki wolne i łagodne, które na pewno wprawią Cię w dobry nastrój.

Za sprawą muzyki podczas ćwiczeń Twój organizm jest bardziej zrelaksowany, dzięki czemu możesz trenować dłużej. Szybkie tempo dźwięków sprawia, iż Twój mózg się na nich skupia, przez co odwracają uwagę od poczucia zmęczenia i chęci zakończenia wysiłku fizycznego. Mp3 player do biegania powinien być przede wszystkim wyposażony w dźwięki w tempie od 120 do 140 bitów na minutę, gdyż jest to najlepsze tempo motywujące do aktywności fizycznej. Oprócz tego mp3 player do biegania powinien posiadać rozbudowaną playlistę, która na rozgrzewkę oraz zakończenie biegania dostarczy Ci dźwięków w tempie od 80 do 90 bitów na minutę. Odpowiednie dostosowanie listy utworów uzupełnionej o optymalne tempo dźwięków znacznie polepszy Twój trening, nie mówiąc już o samych rezultatach. Mp3 player do biegania jest niezwykle funkcjonalny. Zmieści się w każdej kieszeni, dzięki czemu podczas biegania w ogóle go nie poczujesz.

MP3 Player do biegania – na które modele warto zwrócić uwagę?

Możemy Ci zaproponować SONY NWZ-W273B, odtwarzacz mp3 do biegania, który jest wręcz perfekcyjny do każdego joggingu. Przede wszystkim może poszczycić się wodoodpornością, również na pot i deszcz. Możesz używać go zarówno do biegania, jak i pływania, przy okazji zaliczyć jakiś triathlon. Do tego stabilnie trzyma się na uszach oraz posiada pamięć 4 GB umożliwiającą słuchanie muzyki przez 8h bez przerwy.

Dostępny w kolorze czarnym SONY NWZ-W273B, miętowym SONY NWZ-W273L i białym SONY NWZ-W273W. Sprawdź nasz poradnik odnośnie tego, jaki mp3 player wybrać!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.