Odtwarzacz w słuchawkach

Odtwarzacz w słuchawkach


[AKTUALIZACJA 2017]
Odtwarzacz w słuchawkach to innowacyjny wynalazek. Kiedyś słuchawki służyły tylko i wyłącznie do przenoszenia dźwięku z odtwarzacza do naszych uszu. Dzisiaj słowo „słuchawki” nabiera nowego znaczenia, ponieważ powstały modele, które posiadają w sobie wbudowany odtwarzacz mp3, radio oraz funkcję zewnętrznego głośnika. Co najważniejsze, nie potrzebujemy do nich żadnego kabla – znacznie zwiększa to komfort słuchania i zmniejsza liczbę potrzebnych urządzeń.

 

Odtwarzacz w słuchawkach – wygoda przede wszystkim

 

Wbudowany odtwarzacz mp3 to przede wszystkim wygoda, ale też nowy styl. Słuchanie muzyki w dzisiejszych czasach nie polega na odsłuchiwaniu płyty ulubionego wykonawcy, jak to bywało dawniej. Chętnie przeskakujemy między stylami i wykonawcami piosenek. Słuchawki z wbudowanym odtwarzaczem idealnie nadają się do wielu czynności, np. do biegania, sprzątania, jazdy na rowerze. Wszędzie tam, gdzie niewygodne jest użeranie się z kablem, chowanie mp3 czy konieczność znalezienia mp3, by przełączyć piosenkę, słuchawki służące jako odtwarzacz sprawdzą się o wiele lepiej.
Dla Was wybraliśmy 4 modele odtwarzacza w słuchawkach firmy Sony, która wiedzie prym w tej branży.
SONY NWZ-W273L odtwarzacz w słuchawkach

SONY NWZ-W273L – lekki i wydajny

 

SONY NWZ-W273L to odtwarzacz w słuchawkach stworzony dla tych, którzy cenią sobie wygodę. Urządzenie posiada wbudowaną nowoczesną pamięć wewnętrzną o pojemności 4GB, która pozwala na szybki zapis i bezbłędny odczyt przechowywanej muzyki oraz danych.
Ten model ma rozbudowane opcje equalizera i korekcji dźwiękowej. Player obsługuje wiele formatów, które wymienione są w tabeli na naszej stronie internetowej. Odtwarzacz w słuchawkach firmy Sony wyposażony jest w wydajny akumulator, który pozwala na 8 h słuchania muzyki bez przerwy. Niewielka waga 29 g sprawia, że słuchawki są bardzo wygodne.

 

Słuchawki 3 w 1 Walkman WH Series

 

Słuchawki 3-in-1 Walkman WH Series pojawiły się w sprzedaży w dwóch wersjach: NWZ-WH505 i NWZ-WH303 różniących się wielkością przetworników (odpowiednio 40 mm i 30 mm) oraz pojemnością wbudowanej pamięci masowej (16 GB i 4 GB). Pierwsza jest dostępna w kolorze czarnym, druga w białym.
Odtwarzacz NWZ-WH505 to ciekawa propozycja zaprezentowana przez firmę Sony. Łączy w sobie szereg funkcji, dzięki czemu może być używany jako zwykły odtwarzacz mp3 wyposażony w pamięć 16GB, słuchawki bezprzewodowe posiadające przetwornik akustyczny 40 mm czy jako głośnik. A to wszystko zamknięte w bardzo ładnej oprawie.

Dane ogólne
Złącze USB TAK (zgodność z 2.0)
Wejście słuchawkowe Stereo mini jack
Pojemność pamięci 16 GB
Audio
mp3 TAK
WMA (DRM) TAK
AAC-LC TAK
Linear PCM TAK
Słuchawki
Moc (mW) 1000 mW
Typ dynamiczny TAK
Pasmo przenoszenia (Hz) 5 – 25 000 Hz
Czułość (dB/mW) 105 dB/mW
Zasilanie
Akumulator Zintegrowany akumulator litowy 3,7 V
Czas pracy akumulatora Około 20 godzin

Modele NWZ-WH505 i NWZ-WH303 łączy taka sama specyfikacja: zamknięta konstrukcja słuchawek, moc wejściowa do 1000 mW, czułość 105 dB/mW i impedancja 40 Ohm, pasmo przenoszenia 5–25000 Hz. Zintegrowany odtwarzacz obsługuje pliki w formatach MP3, WMA, AAC-LC i Linear PCM (.wav). Wejście audio jack 3,5 mm pozwala również podłączyć zewnętrzne źródło dźwięku.
SONY NW-WS410 walkman

Odtwarzacz do zadań specjalnych Walkman® NW-WS410

 

W ofercie SONY dostępny jest także Walkman® NW-WS410 odporny na wodę i pył. Sprzęt spełnia normy IP65/IP68, co oznacza, że działa także zanurzony 2 metry pod wodą, do 30 minut. W tym celu konieczne jest użycie dedykowanych wkładek dousznych. Model ten doskonale radzi sobie również w różnych warunkach pogodowych i temperaturach od -5°C do 45°C. Do wyboru mamy dwie wersje o pojemnościach 4GB i 8GB. Co ciekawe, istnieje możliwość uruchomienia trybu dźwięki otoczenia, co pozwala słyszeć dźwięki otoczenia podczas słuchania muzyki.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.