Konsola SONY Playstation 4 500 GB

słuchawki SONY MDR-1RNC

W jaki sposób firma Sony przygotowywała się do zdobycia tytułu „najlepszej konsoli na świecie”? Zaczynając od podstaw. Ośmiordzeniowy procesor AMD Jaguar podkręcono do granic jego możliwości. Karta graficzna o wydajności 1,84 teraflopa oraz nowoczesna pamięć graficzna GDDR5 dają twórcom niesamowite możliwości tworzenia gier nowej generacji.

Wielkie możliwości

Smukła, wyrazista sylwetka Konsoli SONY Playstation 4 500 GB ma w sobie coś zniewalającego. Zarys, kontrastujące ze sobą ścianki i panele z błyszczącym oraz matowym wykończeniem harmonizują z każdym nowoczesnym centrum rozrywki domowej. Jeszcze nigdy nie istniał tak zaawansowany system gier, jak PlayStation4. Oszałamiający układ graficzny, niezrównana pamięć dostosowana do potrzeb i procesory z mocą dziesięciokrotnie większą od PlayStation®3 – to wszystko dało wielkim umysłom z branży gier nieograniczone możliwości tworzenia większych, śmielszych i bardziej rzeczywistych doznań. Poza wszelkie wyobrażenia.

Graj na SONY Playstation 4 500 GB w dowolnym miejscu

PS4 nie wymaga opłaty członkowskiej w celu uzyskania dostępu do subskrypcji materiałów cyfrowych, dzięki czemu uzyskasz dostęp do najlepszych materiałów muzycznych, filmowych i telewizyjnych. Otrzymasz możliwość korzystania ze wszystkich pożądanych kanałów z dziedziny rozrywki. Jesteś poza domem? Żaden problem. Gdziekolwiek się znajdujesz, aplikacja PlayStation umożliwia połączenie z konsolą PS4 za pomocą smartfonu lub tabletu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.