Oszczędna pralko-suszarka

oszczędna pralko suszarka

Aktualizacja 2017
Oszczędna pralko-suszarka to z całą pewnością inteligentne urządzenie elektroniczne, które znajdzie zastosowanie w każdym gospodarstwie domowym. Zwłaszcza w takim, w którym przestrzeń łazienki nie jest zbyt duża. Oszczędna pralko-suszarka może znacznie ułatwić domowe porządki związane z praniem. Świetnym rozwiązaniem jest wykorzystanie jej licznych funkcji, które przeznaczone są do wielu zadań. Oprócz podstawowych zastosowań piorących jednocześnie może ona wysuszyć ubrania, co pozwala zaoszczędzić miejsce i czas. Przy jej zakupie warto wziąć pod uwagę klasę energetyczną, poziom hałasu oraz roczne zużycie wody i energii.

Oszczędna pralko-suszarka – Polecane modele

Pralko-suszarka Miele WT 2780 WPM to z całą pewnością oszczędna pralko-suszarka. Posiada klasę energetyczną A. Jeżeli chodzi o roczne zużycie energii, wynosi ono 748 kWh i tylko 15180 litrów wody. Sterowana elektroniczne pralko-suszarka posiada bogaty wachlarz funkcji takich jak pranie jedwabiu, odzieży nieprzemakalnej oraz pranie butów.

Pralko-suszarka ELECTROLUX EWW1697MDW posiada klasę energetyczną A, a jej poziom hałasu podczas jednego cyklu wynosi 51 dB. Urządzenie poprzez zastosowanie odpowiedniej technologii sprawia, że pranie nie jest wygniecione. Rocznie zużywa tylko 231 kWh energii.

Oszczędna pralko-suszarka, jaką jest model Bosch WVH28340EU, to sterowane elektronicznie urządzenie wysokiej jakości. Poziom hałasu prania wynosi 71dB. Pralko-suszarka Bosch rocznie zużywa 268 kWh enegrii oraz 11880 litrów wody. Pośród licznych funkcji znajdują się te, które zapewniają ochronę ubrania przez zgnieceniem.

oszczędna pralko-suszarka sprawdź

W trosce o tkaniny

Naszą ostatnią propozycją z kategorii pralko-suszarki jest model SAMSUNG WD80J6410AX. Jest to sprzęt z zastosowaniem technologii Eco Bubble™, która pozwala na oszczędzanie energii oraz usuwanie trudnych zabrudzeń. Kolejne udogodnienie to funkcja Speed Spray, która kończy cały cykl prania wraz z odwirowaniem w 59 minut. Opcja Air Wash pozwala na odświeżenie oraz dezynfekcję Twoich ubrań. Nieprzyjemne zapachy i bakterie są usuwane dzięki podgrzanemu powietrzu. Na koniec świetne rozwiązanie podczas wystąpienia awarii. Sam możesz zdiagnozować usterkę używają do tego aplikacji Smart Check.

Zobacz inne pralko-suszarki w Matrix Media

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.