PHILIPS QP6520/20 – wyjątkowa maszynka do golenia brody

Golarka OneBlade QP6520/20

Golenie to codzienność każdego mężczyzny. Z tego względu golarka jest obok szczoteczki do zębów najważniejszym elementem męskiej kosmetyczki. Philips OneBlade QP6520/20 to świetne narzędzie do utrzymania brody w nienagannym stanie.

Dane techniczne maszynki PHILIPS QP6520/20

 • System golenia: Technologia dopasowująca się do kształtów twarzy, podwójny system ochrony
 • System przycinania: Technologia dopasowująca się do kształtów twarzy
 • Sposoby golenia: na mokro i na sucho
 • Akcesoria: 3 nasadki do zarostu (1, 3 i 5 mm), nasadka do przechowywania
 • Wymienna głowica: QP210, QP220, QP610, QP620 (wymieniać co 4 miesiące)
 • Czas pracy: 45 minut
 • Pełne ładowanie: 8 godzin
 • Rodzaj akumulatora: Ni-MH
 • Automatyczne napięcie: 100–240 V
 • Maksymalny pobór mocy: 2 W
 • Kolor: zielony (limonka), szary (węgiel)

Poranny rytuał mężczyzny

Jak wygląda poranek przeciętnego faceta? Szybki prysznic, porządne szorowanie zębów i golenie zarostu, który przez noc przybrał formę nieestetycznej i drapiącej szczeciny. Każdy przedstawiciel płci brzydkiej ma swój sposób na tę ostatnią czynność. Wynika to ze zróżnicowanych rodzajów zarostu, a także tego, czy dany mężczyzna goli się do samej skóry, czy jednak formuje owłosienie w określony kształt.

Ilość golarek dostępnych na rynku potrafi przyprawić o zawrót głowy. Producenci prześcigają się w proponowaniu mężczyznom nowych urządzeń do golenia. Każdy z nich przekonuje, że właśnie znalazł rewolucyjną metodę, która uczyni męski rytuał szybszym, przyjemniejszym i bezpieczniejszym. A przede wszystkim, że po zakupie ich sprzętu kobiety będą się zlatywać jak pszczoły do miodu ;).

OneBlade QP6520/20 – golarka inna niż wszystkie

Skupmy się jednak na faktach. Jednym z ciekawszych produktów w polskiej dystrybucji jest Philips OneBlade QP6520/20. Choć jest to maszynka elektryczna, to znacznie różni się od swojej konkurencji, gdyż wykorzystuje ostrze przypominające zwykłą golarkę ręczną. Wykonuje ono 200 ruchów na sekundę, ale dzięki podwójnemu systemowi ochrony jest bezpieczne dla skóry i nie trzeba obawiać się zacięcia.

Philips QP6520/20 zgoli różne długości zarostu

Aby zapewnić wysoki komfort użytkowania, OneBlade nie goli zbyt blisko skóry. Z tego względu zaleca się jej używanie głównie mężczyznom, którzy stylizują swój zarost i zapuszczają brodę. Dzięki niej można zgolić zarost o każdej długości, jak również przyciąć go i nadać mu kształt. Pomagają w tym trzy specjalne nasadki grzebieniowe umożliwiające skrócenie włosków do równej długości 1, 3 lub 5 milimetrów.

Wymienna głowica QP6520/20

Ruchoma głowica QP6520/20 dopasuje się do twarzy

Maszynka posiada ruchomą końcówkę dopasowującą się do kształtu twarzy. To rozwiązanie pozwala na efektywne przycinanie i golenie całej powierzchni skóry. Z kolei za sprawą dwustronnego ostrza da się łatwo i szybko uzyskać stylowe krawędzie i proste linie. W przypadku innych produktów dostępnych na rynku byłby do tego potrzebny osobny trymer.

W QP6520/20 możesz wymienić ostrza

W celu zapewnienia optymalnej wydajności ostrze w QP6520/20 nie jest zamontowane na stałe, lecz po zużyciu można je wymieniać. Pozwala to na wydłużenie żywotności maszynki, która po zmianie końcówki znów goli jak nowa. Producent zaleca wymienianie ostrza dopiero po czterech miesiącach od jego pierwszego użycia.

Philips OneBlade goli na sucho i na mokro

OneBlade QP6520/20 jest bezprzewodowy. Wbudowany akumulator po ośmiogodzinnym ładowaniu jest gotowy do ciągłej pracy przez 45 minut. O stopniu jego naładowania informuje wskaźnik znajdujący się na zasilaczu. Urządzenie Philipsa jest wodoodporne, dzięki czemu można się nim golić zarówno na sucho, jak i na mokro, a także czyścić je pod bieżącą wodą.

Kolorowa obudowa Philips QP6520/20

Atrakcyjny wygląd maszynki Philips QP6520/20

Maszynki do golenia dla mężczyzn zwykle mają nudną, ciemną kolorystykę. QP6520/20 wyróżnia się na tym tle, ponieważ posiada obudowę z jaskrawymi elementami w kolorze limonki. Specjalnie żebrowany uchwyt wykonany z gumy uniemożliwia przypadkowe wyślizgnięcie się urządzenia z ręki. Całość jest bardzo smukła i zajmuje znacznie mniej miejsca, niż typowe golarki foliowe, czy rotacyjne.

Philips OneBlade QP6520/20 jest interesującą alternatywą dla zwykłych maszynek elektrycznych. Można za jej pomocą sprawnie i wygodnie ogolić, bądź przyciąć brodę bez obaw o zranienie. Dużą zaletą produktu Philipsa jest jego cena, która w porównaniu z konkurencją jest na bardzo atrakcyjnym poziomie. Zdecydowanie polecamy zakup tego urządzenia każdemu mężczyźnie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.