Gotuj na parze z Electrolux Combi Steam EOB6850AOX

electrolux combi steam

Aktualizacja artykułu 2017
Piekarnik parowy Electrolux Combi Steam EOB6850AOX to propozycja dla wielbicieli zdrowego stylu życia. Gotowanie na parze jest bowiem jednym z najbardziej zdrowych sposobów obróbki termicznej potraw. Czy model spodoba się dzisiejszym wyszukanym gustom, kulinarnych smakoszy?

 

Dietetycy i specjaliści nienawidzą go!

 

Dietetycy i specjaliści ds. zdrowego żywienia przekonują nas od lat, jednak nie wszyscy wierzą w to, że warzywa czy mięso na parze mogą być smaczne i ciekawe. Naszym celem jest przekonanie Was do tego, by dbać nie tylko o to co jecie, ale i w jaki sposób to przygotowujecie. Okazuje się bowiem, że w piekarniku parowym wyczarować możemy wiele pyszności. Electrolux Combi Steam EOB6850AOX został wyposażony w bardzo wiele programów i funkcji, które pozwolą przygotować szybko i smacznie posiłki na parze, nawet gdy gotujemy dla całej rodziny.

piekarnik Electrolux EOB6850AOX czy warto?

Wybierz piekarnik parowy

Możliwości gotowania na parze jest tysiące. W piekarniku parowym przygotujemy każdy rodzaj potrawy. Od ryb, przez mięsa i warzywa. Dużym dodatkowym atutem jest wykonanie modelu ze stali nierdzewnej, dzięki czemu utrzymanie w czystości zajmuje tylko krótką chwilę.

 

Oto 10 argumentów przemawiających za Electrolux Combi Steam:

 

  • Dzięki takiej obróbce przygotowane potrawy zachowują więcej składników odżywczych, witamin i minerałów.
  • W gotowaniu na parze nie giną walory smakowe, podkreślony jest naturalny smak produktów.
  • Potrawy przygotowane w Electrolux Combi Steam EOB6850AOX są łatwiejsze do strawienia dzięki zmiękczeniu włókien znajdujących się w pożywieniu.
  • Przygotowane posiłki są dietetyczne i mają mniejszą ilość kalorii.
  • Gotowanie na parze daje możliwość przygotowania niemal każdego rodzaju pożywienia.
  • Przygotowanie pełnowartościowego posiłku zajmuje mniej niż 30 minut.
  • Gotowanie w systemie kominowym pozwala na oszczędność czasu, pieniędzy i energii.
  • Gotowanie na parze jest bardziej przyjazne dla naszej kuchni i mebli: odbywa się bez tłuszczu, dymu, przez co pozwala łatwiej zadbać o czystość w kuchni.
  • Jedzenie potraw przygotowanych na parze daje większą witalność i jest lekkie dla naszego żołądka.
  • Gotując na parze, unikamy rakotwórczych substancji, które uwalniają się w procesie smażenia.

 

Do jakiej kuchni pasuje piekarnik Electrolux EOB6850AOX?

 

Piekarnik sprawdzi się wszędzie tam, gdzie na pierwszym miejscu stawia się zdrowie i witalność. Polecany jest również tym osobom, które mają problemy z czynnościowymi zaburzeniami układu pokarmowego czy nadwagą. Model wykorzystuje technikę pieczenia łączącą parę z gorącym powietrzem, dzięki której zwyczajne składniki zmieniają się w niezwykłe potrawy.

Dla wrażliwego żołądka potrawy przygotowane na parze, będą nie tylko urozmaiceniem diety, ale możliwością poznania zupełnie nowej palety smaków.

 

Dlaczego warto kupić piekarnik parowy?

 

Największą zaletą Electrolux Combi Steam EOB6850AOX jest wielość jego zastosowań. W takim piekarniku przygotować możemy zarówno ryby, drób, duże porcje mięsa, zapiekanki, desery, jak i domowy chleb z chrupiącą skórką, apetyczne warzywa oraz ciasta. Dużym plusem modelu jest również jego niewygórowana cena, która obecnie wynosi ok 1600 złotych.

Dowiedz się więcej o piekarniku parowym Miele

Sprawdź aktualną ofertę na piekarnik z serii Combi Steam – ELECTROLUX EOB6850AOX i poznaj możliwości gotowania na parze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.