Sony Playstation 4 – najlepsze zestawy na nadchodzące święta

Play Station 4 zestawy świąteczne

Konsola to idealny prezent na święta. Jednak samo jej kupno to nie wszystko – w końcu nie da się z korzystać z urządzenia, kiedy nie mamy do niego gier. Gdy przychodzą do nas znajomi również warto mieć drugiego pada do wspólnej zabawy. Po co rozkładać w takim razie zakup urządzenia w czasie, skoro można od razu kupić cały zestaw taniej? Z MatrixMedia jest to możliwe!

Sony Playstation 4 500 GB + Sony Playstation TV + Driveclub + The Last of Us Remastered + Little Big Planet 3

Dwie nowe konsole i trzy głośne gry w cenie nieprzekraczającej 2 tys. zł? Z tym zestawem to możliwe. Oprócz Playstation 4 otrzymujemy tu przecież także Playstation TV, dzięki któremu w ramach usługi gry zdalnej możemy nie tylko w łatwy sposób przesyłać obraz z jednego telewizora do drugiego, ale także zagrać na ekranie naszego telewizora w gry z przenośnej konsoli Playstation Vita bez konieczności jej kupna. Do zestawu dołączane są następujące gry:

  • Driveclub – wyścigówka z silnie wbudowanymi funkcjami społecznościowymi o oszałamiającej grafice;
  • The Last of Us Remastered – pierwotnie tytuł ekskluzywny dla Playstation 3, będący jedną z najlepiej ocenianych gier w historii rozrywki elektronicznej. W ramach wersji Remastered dostajemy poprawioną graficznie grę, podciągniętą do rozdzielczości 1080p i 60 klatek na sekundę, wraz z osobnym dla PS3 dodatkiem „The Left Behind”;
  • Little Big Planet 3 – trzecia część kultowej platformówki dla całej rodziny.

Sony Playstation 4 500 GB + Batman: Arkham Knight

Konsolowcy mogą spać spokojnie: Arkham Knight nie dość, że działa płynnie na Playstation 4 to wraz z Wiedźminem 3 i Metal Gear Solid: The Phantom Pain może spokojnie stawać w szranki o miano najlepszej gry tego roku. Niestety pecetowcy nie mieli takiego szczęścia, gdyż port  Batman: Arkham Knight na komputery osobiste okazał się totalnym niewypałem: słaba optymalizacja i niestabilność działania to tylko dwie z wielu wad, które dotknęły komputerową wersję ostatniej części powszechnie cenionej serii gier o Mrocznym Rycerzu. Szkoda by było jednak zrezygnować z tak ciekawego doświadczenie z powodu błędu programistów. Dlatego też Playstation 4 wraz z grą Batman: Arkham Knight to idealny prezent na święta dla wszystkich, którzy cenią sobie porządne produkcje spod znaku AAA.

Sony Playstation 4 1 TB + FIFA 16

W czasach rozwijania się dystrybucji cyfrowej 500 GB miejsca na dysku może okazać się niewystarczające. Playstation 4 w wersji o pojemności 1 TB wydaje się wobec tego racjonalnym wyborem. Zestaw jest o tyle atrakcyjny, że zamawiając go otrzymujemy dodatkowo grę najnowszą część kultowej serii gier piłkarskich. FIFA 16 swoimi mechanzmami i poziomem realizmu zapewni doskonałą rozrywkę każdemu fanowi piłki nożnej.

W porównaniu do odseparowanych od siebie produktów za zestaw ten zapłacimy mniej o 150 zł. Dodatkowo istnieje możliwość rozszerzenia go poprzez dokupienie drugiego pada oraz gry God of War 3. W takim przypadku zaoszczędzimy ponad 9% kwoty, jaką musielibyśmy wydać na osobny zakup.

Chcesz kupić na święta konsolę, gry bądź akcesoria do Twojego sprzętu gamingowego? Zapoznaj się z ofertą MatrixMedia!

Sprawdź naszą ofertę – konsole.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.