Jaki prezent wybrać dla chłopaka na święta 2015?

Najlepsze prezenty na święta 2015

Okres przed Bożym Narodzeniem to zwykle trudny czas ze względu na problemy z wyborem prezentu na święta. W końcu pomysł nie wymyśli się sam. Zastanawiasz się jaki prezent wybrać dla swojego chłopaka na święta? Nie musisz się już martwić – pomożemy Ci!

Słuchawki

Twój chłopak jest melomanem, ale nie ma jeszcze odpowiednich słuchawek, by móc cieszyć się w pełni swoją ukochaną muzyką? Dlaczego więc mu ich nie kupić? Jeżeli zależy Ci na stosunkowo tanim wyborze, warto zastanowić się nad modelem Sony MDR-ZX110 zapewniającym zaskakująco wysokie jak za tę cenę pasmo przenoszenia, obejmujące częstotliwości od 12 Hz do 22 kHz (większość słuchawek z tej półki cenowej zamyka się maksymalnie w 18-20 kHz). Co to oznacza?Lepsze brzmienie, bliższe temu, co można usłyszeć w profesjonalnym studiu muzycznym.

Dla najbardziej wymagającego słuchacza odpowiednim wyborem będzie Sony MDR-1A, cechujący się krystalicznie czystym dźwiękiem – w ich przypadku pasmo przenoszenia zamyka się aż w 100 kHz, dzięki czemu dźwięk jest odtwarzany z niespotykaną wcześniej dokładnością. Jeżeli jednak chcąc kupić słuchawki dla swojego chłopaka szukasz złotego środka między ceną a audiofilską przyjemnością najlepszym wyborem wydaje się model MDR-XB950AP.

Konsola

A może jednym z ważniejszych sprzętów Twojej drugiej połówki jest konsola poprzedniej generacji? Cóż, nie da się ukryć, że Playstation 3 i Xbox 360 stają się już powoli elementem pieśni przeszłości, nie zaś platformami przy których można cieszyć się takimi najnowszymi produkcjami jak Wiedźmin 3 czy Fallout 4. Ba, nawet cross-genowe Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain i Middle-earth: Shadow of Mordor wypadają znacznie gorzej od swoich next-genowych odpowiedników nie tylko pod względem grafiki, ale również płynności rozgrywki. Śmierć konsol starej generacji jest już blisko, dlatego warto zastanowić się nad kupnem Playstation 4, które w naszym sklepie dostępne jest w wielu zestawach z grami.

A co jeżeli Twój chłopak ma już Playstation 4? Warto w takim razie zastanowić się nad kupnem Playstation TV za niezwykle niską cenę otrzymujemy możliwość grania na ekranie własnego telewizora w gry z przenośnej konsoli Playstation Vita bez konieczności jej posiadania. Warto zwrócić tu uwagę na opcję gry zdalnej – w przypadku posiadania dwóch telewizorów można przesłać obraz z jednego urządzenia do drugiego, co uwalnia gracza od konieczności przerywania zabawy i odłączania konsoli.

SmartWatch/SmartBand

Moda na aktywny tryb życia przekłada się również na technologie. W przypadku, gdy Twój chłopak biega lub uprawia inne sporty, bardzo dobrą propozycją wydaje się kupno SmartWatcha. W przypadku  Samsunga Gear S2, o którym więcej pisaliśmy we wpisie „Samsung Gear S2 – na to właśnie czekaliśmy!”, istnieje nawet specjalny model sportowy, różniący się od wersji „klasycznej” nowoczesnym, minimalistycznym wyglądem.

Wyjątkowo interesującym prezentem dla osoby aktywnej może okazać się także SmartBand Sony SWR30 – opaska na rękę, która w łatwy sposób uzupełnia funkcjonalność smartfona bez konieczności jego wyjmowania z kieszeni. Mowa tu nie tylko o wyświetlaniu postępów treningu, ale również zmianie utworów w odtwarzaczu muzycznym oraz odbieraniu telefonu.

Przygotowujesz prezent na święta dla swojego chłopaka? MatrixMedia oferuje dla swoich klientów specjalny system ratalny oraz atrakcyjne formy dostawy. Jeżeli masz jakieś pytania, skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź naszą ofertę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.