Steamer do prasowania MieleFashionMaster – Twój sposób na zagniecenia

Steamer do prasowania MieleFashionMaster

O systemach prasowalniczych Miele FashionMaster pisaliśmy już jakiś czas temu . Jednym z ciekawszych elementów urządzenia był Streamer, umożliwiający szybkie prasowanie odzieży w pionie. Nie oznacza to jednak, że jesteśmy zmuszeni do zrezygnowania ze swojego poprzedniego żelazka i stołu do prasowania na rzecz kupna całej maszyny – w naszej ofercie akcesoriów do prasowania możecie znaleźć steamer Miele FashionMaster.

O systemach prasowalniczych.

Steamer do prasowania – działanie

Czym właściwie jest steamer? Najprościej można zakwalifikować to urządzenie jako przenośne i niezwykle łatwe w użyciu „żelazko”, chociaż tego rodzaju opis można uznać za spore uproszczenie. Jak mówi sama nazwa streamera, jego działanie polega przede wszystkim na generowaniu ciągłego strumienia (ang. stream) pary. Do prasowania z urządzeniem nie potrzebujesz deski – wystarczy tylko powiesić ubranie na stojaku, wieszaku albo oparciu krzesła. Co więcej, streamer do działania potrzebuje jedynie prądu i wody. Żadne inne akcesorium do prasowania nie jest tak proste w obsłudze.

Zabierz go wszędzie!

Zapewne zadajesz sobie pytanie „po co mi streamer, skoro mam już czym prasować?”. Pomyśl jednak, czy jadąc w daleką podróż lub delegację masz w ogóle możliwość zabrania ze sobą tak nieporęcznego i ciężkiego urządzenia jak żelazko? Ergonomiczny kształt streamera sprawia, że ten z łatwością zmieści się zmieści w torbie. Do tego idealnie trzyma się w dłoni, dzięki czemu niezwykle przyjemnie się z niego korzysta. Poza tym, czy naprawdę masz ochotę ponownie wyciągać swoje ciężkie żelazko wtedy, gdy wyprasowane już wcześniej ubrania lekko pogniotły się w szafie? Dzięki steamerowi Miele FashionMaster w łatwy sposób możesz doprowadzić je do wcześniejszego porządku niezależnie, czy jesteś w domu czy na wyjeździe lub wakacjach.

Szukasz akcesoriów do prasowania? Zapoznaj się z naszą ofertą lub skontaktuj się z naszymi specjalistami w celu konsultacji!

Sprawdź naszą ofertę systemów prasowania parowego!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.