Najbardziej polecane akcesoria dla biegaczy

akcesoria dla biegaczy - opaska i smartwatch

Od kilku lat można obserwować bardzo pozytywne zjawisko w postaci mody na aktywność fizyczną. Szczególnie jako formę aktywnego spędzania czasu upodobano sobie bieganie. Oczywiście nie można zapomnieć o elemencie rywalizacyjnym – bez aplikacji mierzącej czas i obliczającej trasę trudno dzisiaj wyobrazić sobie biegacza. Tak więc jasnym staje się, że odpowiednie buty to nie wszystko. Jakie są wobec tego najbardziej polecane akcesoria dla biegaczy?

Opaska fitness (Smartband)

Opaska fitness, czyli inaczej smartband, to urządzenie, które jest idealnym towarzyszem do biegania. Mowa tu nie tylko o tym, że jest to dodatek elegancki i wygodny (po pewnym czasie przestajemy w ogóle zauważać, że go nosimy), ale również niezwykle funkcjonalny. Co sprawia, że w temacie „polecane akcesoria dla biegaczy” smartband pojawia się tak często? Przede wszystkim możliwość mierzenia tętna oraz kroków, co pozwala precyzyjniej zmierzyć nasze osiągi podczas treningów. W przypadku urządzenia takiego jak opaska GARMIN Vivosmart HR istnieje nawet możliwość odbierania wiadomości tekstowych. Z kolei Smartband SONY SWR30 jest w pełni zsynchronizowany z dedykowaną aplikacją Lifelog, dzięki której kontrolujesz każde wydarzenie w swoim życiu. Wibracyjny alarm zaś informuje Cię o nadejściu połączenia telefonicznego bądź SMS-a.

Smartwatch dla biegaczy

Co robi smartwatch na liście, w której wymieniane są najbardziej polecane akcesoria dla biegaczy? Na pierwszy rzut oka smartwatche mogą wydawać się zbyt delikatnymi urządzeniami, aby wykorzystywać je podczas biegania. W końcu za jego uszkodzenie możemy słono zapłacić. Jednak właśnie z myślą o sportowcach powstała wzmocniona wersja smartwatcha Samsung Gear S2 w wersji Sport. Urządzenie stworzone zostało przy użyciu stali nierdzewnej, dzięki czemu jest odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania i uderzenia.

Specjalnie z myślą o osobach preferujących aktywny tryb życia zegarek Samsung Gear S2 posiada wgraną aplikację S Health. Kontroluje ona pracę serca, liczy kroki oraz informuje o spalonych kaloriach, a nawet spożytych, jeżeli oczywiście zechcemy je wprowadzić. Dzięki Samsungowi Gear S2 zadbasz o zdrową i smukłą sylwetkę! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej na temat tego urządzenia, zapraszamy do przeczytania wpisu Samsung Gear S2 – na to właśnie czekaliśmy!

Zastanawiasz się, jakie jeszcze mogą istnieć polecane akcesoria dla biegaczy? Skontaktuj się z ekspertami MatrixMedia, którzy pomogą Ci w doborze najlepszych rozwiązań!

Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.