Telewizory Samsung z serii JU6000 – centrum rozrywki w Twoim domu!

Samsung seria JU6000

Technologia nieustannie mknie do przodu – wraz z nią zmieniają się wymagania. Dziś rozdzielczość Full HD (1080p) jest już normą, dlatego coraz częściej producenci kuszą ofertami sprzedaży telewizorów, obsługujących czterokrotnie wyższą rozdzielczość 4k. Telewizory Samsung z serii JU6000 są dowodem na to, że wysoki standard nie musi się wiązać z horrendalnymi cenami.

Telewizory Samsung z serii JU6000 – zalety produktu

Zastanawiasz się, czemu producenci coraz częściej decydują się na montowanie zakrzywionych ekranów OLED w swoich telewizorach? Uważasz, że to rozwiązanie niepotrzebnie zwiększa ilość miejsca potrzebnego na zamontowanie urządzenia? W przypadku telewizorów Samsung z serii JU6000 zdecydowano się na wykorzystanie tradycyjnych płaskich matryc LED.

Nie oznacza to, że nie możesz cieszyć pełnią doznań, płynących z oglądania ulubionych filmów w najwyższej jakości. Dzięki możliwości obsługi rozdzielczości 4k z którymi kojarzone są telewizory z zakrzywionym ekranem, będziesz cieszył się standardem obrazu niespotykanym do tej pory w płaskich telewizorach. W sklepie MatrixMedia telewizory Samsung z serii JU6000 sprzedawane są w wersji 40-calowej, 48-calowej i 55-calowej, co sprawia, że dostosujesz urządzenie idealnie do swoich potrzeb.

Funkcja Samsung Contrast Enhancer przez ustawienia różnych poziomów kontrastu dla poszczególnych obszarów ekranu, sprawia, że obraz zyskuje na głębi – takim sposobem możesz cieszyć się z jeszcze bardziej realistycznego obrazu na swoim telewizorze Samsung.

Na zalety produktu składa się również technologia Samsung Wide Colour Enahncer, dzięki której kolory w oglądanym przez Ciebie materiale będą prezentować się wyjątkowo naturalnie.

Tizen, czyli unowocześnione Smart TV

W telewizorach Samsung z serii JU6000 zainstalowano autorski system operacyjny Tizen OS, który jest rozwinięciem idei SmartTV – inteligentnych telewizorów. Ośmiordzeniowy procesor, zamontowany w urządzeniu sprawia, że oprogramowanie działa płynnie i reaguje natychmiastowo na Twoje działania. Z Tizenem możesz:

  • przeglądać internet, nie rezygnując z oglądania programu telewizyjnego;
  • szybko zsynchronizować swój telewizor ze smartfonem czy tabletem za pomocą funkcji Easy Sharing. Technologia ta działa w dwie strony: nie dość, że za pomocą jednego kliknięcia możesz obejrzeć film z telefonu komórkowego na kilkudziesięciocalowym ekranie, to istnieje również możliwość kontynuowania oglądania swoich ulubionych ekranów na urządzeniu mobilnym;
  • instalować aplikacje, które zaspokoją Twoje wszelkie potrzeby. Potrzebujesz wsparcia do rozpoczęcia ćwiczeń? A może potrzebna Ci aplikacja, dzięki której dowiesz się jak ulepszyć swoje potrawy? Niezależnie czy jesteś sportowcem, graczem czy rodzicem, w Bibliotece Smart TV znajdziesz wszystko dla siebie!

Marzysz o kupnie urządzenia, dzięki któremu zmienisz codzienne oglądanie telewizji w nowoczesne, multimedialne centrum rozrywki? Sprawdź ofertę MatrixMedia, w której znajdziesz telewizory Samsung z serii JU6000!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.