Prasująca pralka

pralka prasujaca

[AKTUALIZACJA 2017]
Prasująca pralka to już nie tylko marzenie wszystkich zapracowanych, ale rzeczywistość XXI wieku. To rozwiązanie, które powinno się znaleźć w Twoim domu. Jeżeli nie przepadasz za prasowaniem/innymi obowiązkami domowymi (niepotrzebne skreślić) i codziennie szukasz nowych wymówek, by ich unikać – koniecznie przeczytaj poniższy artykuł.

Jak bardzo nie cierpisz prasować?

Najpierw zrób test żelazko-FOBII, który znajduje się poniżej:

 • Zdarza Ci się, że wracasz z pracy, a w salonie wita Cię góra niewyprasowanego prania?
 • Na widok żelazka oblewają Cię zimne poty?
 • Masz dość awantur o to, kto prasuje i czujesz się niezrozumiany(a) przez swojego partnera?
 • Krochmal to według Ciebie gatunek krokodyla? /li>
  Jeśli odpowiedziałeś przynajmniej 2x tak na powyższe pytania, to znak, że musisz coś zmienić w kontaktach ze swoim żelazkiem.

  Rozwiązanie problemu

   

  Wiele dobrego w tej relacji może wnieść prasująca pralka. To inteligentne rozwiązanie posiada technologię Fuzzy Logic lub Łatwe Prasowanie, dzięki którym lista Twoich obowiązków domowych ulegnie skróceniu. Wyżej wymienione funkcje sprawiają, że ubrania równomiernie rozkładają się w bębnie pralki, a optymalna szybkość obrotów (100 obrotów na minutę) powoduje, że Twoje pranie nie jest wygniecione. Dzięki temu nieprzyjemnie długie nasiadówki z żelazkiem skracają się do krótkich spotkań.
  Prasująca pralka znacznie ułatwi życie Tobie i Twoim najbliższym. Możesz odłożyć wielogodzinne prasowanie, a w zamian spędzić czas ze swoją rodziną. Nie ma sensu przeznaczać tak wiele chwil na prasowanie mocno wygniecionych rzeczy, kiedy koszt prasującej pralki jest tak niewielki.

   

  Prasująca pralka – którą wybrać?

   

  Sprawdź naszą oferte pralek

  Pierwszą propozycją jest urządzenie w przystępnej cenie, Siemens WM10E38RPL. Oprócz opcji „ochrona przed zagnieceniem” posiada również m.in. dodatkowe płukanie, nastawialną liczbę obrotów, nastawianie czasu oraz odpompowywanie wody.

  BOSCH WAY32740PL to nieco droższa wersja dla wymagających. Oprócz tej funkcji, posiada także wiele przydatnych udogodnień – MIX program bluzy/koszule, program do bawełny, program prania syntetyków, program prania wełny, program sport/fitness, program super krótki, program syntetyki czy pranie puchu.

   

  Jeszcze więcej funkcji

   

  W związku ze stale rosnącymi oczekiwaniami klientów, producenci sprzętu AGD starają się ulepszać swoje sprzęty. Dzisiaj pralka sterowana za pomocą smartfona, z możliwością prania w niskich temperaturach lub wyposażona w funkcję Addwash to już niemal standard. Na bieżąco śledzimy zmiany w sektorze AGD dlatego bądźcie czujni i śledźcie naszego bloga!

   

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.