Prezent komunijny dla chłopca 2017

prezent komunijny dla chłopca 2017

Prezent komunijny dla chłopca w 2017 roku musi być nowoczesny i praktyczny. Zgodnie z obowiązującymi trendami powinno to być urządzenie elektroniczne, które każdemu chłopcu sprawi wielką przyjemność. Jeśli jednak nie jesteśmy na bieżąco z nowinkami technologicznymi, kupno takiego podarunku może przysporzyć wielu problemów. Pamiętajmy, że pierwsza komunia święta to wyjątkowa uroczystość, która wymaga od nas także wyjątkowych przygotowań.

Jak kupić dobry prezent komunijny?

 

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wiele dzieci przywiązuje znacznie większą wagę do prezentów niż do duchowych przeżyć. Trudno im się dziwić, jednak my, jako dorośli, powinniśmy podejść do sprawy z większym rozsądkiem. Po pierwsze: musimy wziąć pod uwagę zasobność naszego portfela. Od razu zaznaczamy, że nie warto wydawać dużej ilości pieniędzy na prezent, co do którego nie mamy pewności, że spodoba się obdarowanemu. Nie kupujmy też drogich prezentów, jeśli nas nie stać – właściwe oszacowanie swoich możliwości finansowych to pierwszy krok, by kupić dobry prezent komunijny dla chłopca w 2017 roku. Drugim, nie mniej istotnym elementem, są zainteresowania dziecka. Jeśli podejrzewamy, że niedługo z nich wyrośnie, lepiej postawić na prezent bardziej uniwersalny niż indywidualny. Poniżej prezentujemy kilka propozycji, które mogą posłużyć dziecku przez wiele lat.

 

Deskorolka elektryczna na komunię 2017

 

Pierwszym produktem z rekomendacją MatrixMedia jest deskorolka elektryczna Garett Board 1. W ostatnich miesiącach deskorolki elektryczne okazały się prawdziwym hitem, porównywalnym z niegdysiejszą popularnością quadów, a przy tym znacznie tańszym i bezpieczniejszym. Dla tych, którzy chcą zachęcić dziecko do aktywności fizycznej, będzie to rozwiązanie idealne! Deskorolka elektryczna Garett Board 1 to nie tylko zabawka do jazdy, ale też urządzenie, które ćwiczy umiejętności utrzymywania równowagi i właściwego balansu ciałem, tak ważne dla prawidłowego rozwoju dziecka.

Co więcej, deskorolka elektryczna jest niezwykle prosta w obsłudze: opanowanie podstaw sterowania i poruszania się nią zajmuje zwykle około pięciu minut. Pojemny akumulator Samsunga pozwala na przejechanie nawet 20 km na jednym ładowaniu z maksymalną prędkością wynoszącą 10 km/h.

Deskorolka elektryczna Garett Board 1 dostępna jest w naszym sklepie w kilku atrakcyjnych wzorach do wyboru.

 

Sprawdź nasze deskorolki elektryczne

Aparat jako prezent komunijny

 

Drugi z proponowanych produktów to aparat fotograficzny Sony DSC-HX400V .Dobrej jakości aparat fotograficzny będzie świetnym pomysłem na prezent komunijny dla chłopca w 2017 roku. Oczywiście pod warunkiem, że wśród jego zainteresowań znajduje się fotografia. Proponujemy model Sony DSC-HX400V nie bez powodu: to sprzęt niezwykle prosty w obsłudze dla laika, a oferujący możliwości zadowalające nawet profesjonalistów. Dziecko może na nim uczyć się fotografii i rozwijać swoje umiejętności wraz z odkrywaniem kolejnych opcji z szerokiego wachlarza dostępnych funkcji aparatu Sony. Warto wspomnieć o kilku z nich:

  • 50-krotny zoom optyczny
  • Inteligentny tryb panoramy (rozdzielczość aż do 11520 x 1080 – format 360°)
  • Wyświetlacz LCD 3”
  • Obsługa standardu Wi-Fi
  • Liczne efekty i filtry

Więcej w zakresie zakupu aparatu przeczytasz w naszym tekście: jaki wybrać aparat.

Smartfon – uniwersalny prezent komunijny

 

Smartfon to nieodłączny towarzysz zabaw, pracy czy wyjazdu – na nim nasze pociechy grają w gry, tworzą notatki czy dokumentują wycieczki zdjęciami oraz filmami. Kupno dobrego smartfona w ramach prezentu komunijnego jest pomysłem bardzo uniwersalnym, a przy tym przyjaznym dla naszego portfela. W sklepie MatrixMedia dostępne są smartfony w cenie już od 349 złotych! Posiadamy w ofercie produkty renomowanych producentów, takich jak: Samsung, Sony, Huawei czy Kruger&Matz.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.