Prezent komunijny dla dziewczynki 2017

prezent na komunię dla dziewczynki 2017

Choć komunia to przede wszystkim duchowe i religijne przeżycie, dzieciom kojarzy się ona również nierozerwalnie z prezentami, którymi z tej wyjątkowej okazji obdarowują je bliscy. Dziś zastanowimy się, jakie prezenty komunijne będą najlepsze dla dziewczynki. I w tym roku stawiamy głównie na nowoczesne i elektroniczne gadżety, które uprzyjemnią dziecku czas i pomogą w jego rozwoju. Co sprawdzi się najlepiej?

Deskorolka elektryczna GARETT Board

 

Dobrej jakości deskorolka elektryczna jest dziś marzeniem każdego dziecka. Taki sprzęt pomoże w rozwinięciu umiejętności utrzymania równowagi i zainspiruje do aktywnego spędzania czasu. Firma GARETT Board , oprócz trwałych, solidnych materiałów i zaawansowanych technologii, proponuje nam również ciekawe, kolorowe wzory. Dziewczynce sprezentować możemy zatem deskorolkę z Angry Birds, w kwiaty, kolorowe mazy lub z graffiti.

Sprawdź nasze deskorolki elektryczne!

Konsola SONY PlayStation 4 Slim

 

Jednym z prezentów komunijnych, bijących co roku rekordy popularności jest konsola do gier. Myślicie, że to podarunek idealny tylko dla chłopca? Nic bardziej mylnego! Dziewczynki również lubią spędzać czas przy swoich ulubionych grach i odkrywać nowe światy. W tym roku proponujemy Wam konsolę SONY PlayStation 4 Slim. Wyróżnia się żywymi, jaskrawymi kolorami oraz dobrą organizacją gier i aplikacji.

 

Odtwarzacz MP4 SONY NW-E393R

 

Każda dziewczynka lubi mieć pod ręką swoją ulubioną muzykę. Dobrym i bardziej budżetowym pomysłem na prezent komunijny jest też zatem odtwarzacz MP4 SONY NW-E393R. Uroczy, czerwony kolor i łatwy w obsłudze interfejs to tylko niektóre z zalet tego kieszonkowego i lekkiego sprzętu.

 

Aparat SONY DSC-WX220

 

Jeżeli chcemy rozwijać lub obudzić w dziecku zainteresowanie fotografią, doskonałym prezentem będzie dobry aparat kompaktowy, np. nieduży i łatwy w użyciu SONY DSC-WX220. Taki prezent sprawdzi się również podczas uwieczniania najważniejszych momentów z życia dziewczynki, a także harców czy zabaw w gronie przyjaciół. Za przystępną cenę otrzymujemy świetnej jakości zdjęcia, duży zoom optyczny, stabilizację obrazu oraz inteligentną automatykę. Szukasz innych aparatów? Sprawdź nasz tekst o tym jaki wybrać aparat!

 

Smartwatch GARETT Kids

 

Jeżeli dziewczynka posiada smartfon z systemem Android lub iOS, bardzo dobrym uzupełnieniem jego funkcji będzie Smartwatch GARETT Kids 1 w soczystym, różowym kolorze. Oprócz tego, że umożliwia on stały kontakt rodzica z dzieckiem, zapewnia również lokalizację przy pomocy GPS, posiada monitor snu i krokomierz. Jest doskonałą pomocą dla rodzica w zapewnieniu dziecku bezpieczeństwa i praktycznym gadżetem, który sprawdzi się na co dzień.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.