SONY XE85 – większy realizm obrazu

telewizor XE85 zalety

Nowoczesne telewizory wyróżniają się coraz bardziej realistycznym obrazem, który potęguje doznania i sprawia, że czujemy się częścią oglądanego filmu lub programu. Najlepszym przykładem jest telewizor SONY XE85, który niedawno wszedł do sklepów. Dziś przyjrzymy się mu bliżej i zdradzimy, dlaczego warto mieć go w swoim salonie.

Procesor, czyli moc i wydajność

Procesor obrazu 4K HDR Processor X1™ Extreme, w który wyposażony jest telewizor SONY XE85 cechuje:

  • wysokie przetwarzanie obrazu w czasie rzeczywistym: jakość bliska 4K HDR,
  • lepsze odwzorowanie głębi, tekstur i naturalnych barw,
  • brak efektu pasmowania, gładki, naturalny obraz,
  • 64 razy więcej poziomów kolorów niż na tradycyjnym wyświetlaczu,
  • profesjonalne oczyszczanie obrazu i redukowanie zakłóceń na ekranie,
  • wyjątkowy poziom szczegółowości obrazu.

Barwny realizm

W telewizorze XE85 firma SONY przedstawiła technologię TRILUMINOS Display, która wyróżnia się szeroką paletą barw i realistycznym odwzorowaniem cieni. Świetnie radzi sobie z czerwienią, zielenią i błękitami – kolorami zazwyczaj trudnymi do odzwierciedlenia na ekranie telewizora. Poszczególne barwy optymalizowane są w czasie rzeczywistym, dzięki czemu obraz staje się jeszcze bardziej naturalny, a potencjał wyświetlacza jest w stu procentach wykorzystany.

SONY XE85 większy realizm obrazu

4K HDR – bogactwo szczegółów

SONY XE85 łączy wyrazistość 4K z jasnością i szczegółowością technologii HDR. Obraz staje się jeszcze bardziej perfekcyjny dzięki technologiom 4K X-Reality Pro™, X-tended Dynamic Range™ PRO i TRILUMINOS Display™. Poziom realizmu zaskakuje i pozwala nam poczuć się częścią oglądanego obrazu.

Sprytna konstrukcja

Obudowa telewizora jest nie tylko wizualnie atrakcyjna, ale i zaprojektowana specjalnie, aby widz mógł skupić wzrok na ekranie bez żadnych rozproszeń. Sprzyja temu wąska, aluminiowa rama oraz system zarządzania przewodami, dzięki któremu bez problemu ukryjemy wszystkie kable.

Sprawdź naszą ofertę telewizorów Sony!

SONY XE85 – Telewizor, który słucha

Powiedz tylko słowo, a telewizor SONY XE85 spełni Twoje życzenie. Wszystko dzięki funkcji sterowania głosem, która znacznie ułatwia użytkowanie sprzętu. Wystarczy się odezwać, żeby przy pomocy aplikacji lub sygnału telewizyjnego znaleźć ulubiony film, serial czy program telewizyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.