SAMSUNG Galaxy A5 A500F – do zdjęć i do zabawy

SAMSUNG Galaxy A5 A500F biały - opinie

Na rynku smartfonów od dawna królują takie modele jak Samsung Galaxy S6 Edge oraz smartfony z serii Xperia od Sony.  Pragniemy zaprezentować model ze średniej półki, który jednak doskonale sprawdza się zarówno w pracy jak i podczas grania w gry mobilne. Pora zapoznać się ze smartfonem SAMSUNG Galaxy A5 A500F.

Dlaczego warto?

Ciekawy model od Samsunga wyposażony został w wyświetlacz o przekątnej pięciu cali, na którym obraz prezentowany jest w rozdzielczości HD (1280 x 720 pikseli). Jest to wartość absolutnie wystarczająca dla korzystania ze wszystkich dobrodziejstw internetu. Matryca wykonana została w technologii Super AMOLED, co pozwala na bardzo dobrą pracę, nawet w ostrym słońcu oraz odwzorowanie barw pod różnymi kątami. Sercem smartfonu jest 4-rdzeniowa jednostka o częstotliwości taktowania 1.2 GHz, zaś zdjęcia można wykonać przy wykorzystaniu 13-megapikselowego aparatu głównego.

SAMSUNG Galaxy A5 A500F działa w oparciu o system Google Android w wersji 4.4 KitKat. Oferuje również bardzo ciekawą bezstykową technologię zbliżeniową (NFC) oraz 16 GB pamięci wewnętrznej. Całość sprzętu została zamknięta w ramie o wymiarach  139.9 x 69.7 x 6.7 mm i wadze 123 gramów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych smartfonów oraz urządzeń przenośnych. Nasi specjaliści przedstawią Ci najważniejsze zalety naszych produktów. Dzięki współpracy z doświadczoną załoga kurierów, oferujemy również szybką i bezpieczną formę dostawy.  Więcej dowiesz się na naszej stronie internetowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.