SAMSUNG Galaxy Gear Fit – zegarek XXI wieku

SAMSUNG Galaxy Gear Fit

Zegarek SAMSUNG Galaxy Gear Fit dostępny w naszym sklepie posiada pierwszy na świecie zakrzywiony ekran AMOLED. Gear Fit zrewolucjonizuje Twój trening. Ma niemal dwucalowy ekran dotykowy i wymienne paski. Całość jest odporna na kurz i wodę.  Nowość stanowi także funkcja natychmiastowych powiadomień dla połączeń przychodzących wiadomości tekstowych, e-maili i wielu innych . Ale tym, co świadczy o jego wyjątkowości, jest wbudowany menadżer fitness z pulsometrem i kontrolą treningu w czasie rzeczywistym.

Jedno urządzenie, wiele możliwości

SAMSUNG Galaxy Gear Fit to doskonałe narzędzie, które będzie w pełni wspierać Twoją pracę nad dobrą formą. Ciesz się również możliwością połączenia z 20 innymi urządzeniami Galaxy dzięki nowemu oprogramowaniu Tizen – pozwoli Ci ono stworzyć najlepszy sportowy zespół. Możesz dopasować Samsung Gear FIT do swojego stylu i nastroju dzięki wymiennym kolorowym paskom. Ekran również dostosujesz według indywidualnego gustu. Możesz wybierać i zmieniać style oraz wzory zegara, tapet, czcionki, tak jak chcesz. Ponadto urządzenie pozwala na wykonywanie i odbieranie połączeń, a wszystkie powiadomienia są widoczne na dużym ekranie AMOLED.

Dobry w każdych warunkach

SAMSUNG Galaxy Gear Fit posiada certyfikat IP67, dzięki czemu nie trzeba czuć się ograniczonym w trudnych warunkach lub podczas złej pogody. Urządzenie zawiera funkcję S Health, sensor tętna i licznik kroków, które ułatwią Ci dbanie o codzienną dawkę ćwiczeń i pomogą poprawić kondycję. Wbudowany odtwarzacz muzyki, który można połączyć bezprzewodowo poprzez Bluetooth ze słuchawkami, usprawni słuchanie piosenek bez wyciągania smartfonu. Smartwatch współpracuje z kilkunastoma smartfonami Samsung Galaxy oraz ich aplikacjami. Może on zostać również wykorzystany jako pilot do różnych urządzeń Set-Top lub telewizorów, który pozwoli zmienić kanał, regulować głośność itp.

Specyfikacja SAMSUNG Galaxy Gear Fit

– współpracuje jako zegarek NFC ze smartfonami Samsunga;
– ekran 1,84″ sAMOLED;
– certyfikat IP 67 odporności na kurz i wodę;
– akcelerometr;
– żyroskop;
– czujnik tętna, czujnik bicia serca;
– czas czuwania: 3-4 dni;
– Bluetooth 4.0 LE;

Kompatybilność

– Galaxy S5 , S5 G900;
– Galaxy Grand 2;
– Galaxy Note3 N9000 N9005;
– Galaxy Note 3 Neo;
– Galaxy Note 2;
– 2 Galaxy S4 i9500 i9505;
– Galaxy S4 Active;
– Galaxy S4 Zoom;
– Galaxy S4 Mini i9190;
– Galaxy III i9300 S3, S3 lte i9305;
– Galaxy Mega 6.3,- Galaxy Mega 5.8;
– Galaxy Note 10.1 (2014 edition);
– Galaxy NotePRO (12.2);
– Galaxy TabPRO (12.2/10.1/8.4);
– i inne najnowsze modele Samsunga.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.