Piekarnik do zabudowy Amica

Piekarnik do zabudowy Amica

Głównym kryterium przy wyborze piekarnika do zabudowy firmy Amica jest to, czy ma on być elektryczny czy gazowy. Pierwsze z nich posiadają bardzo wiele zalet, np. możliwość włączenia grzałki górnej do pieczenia lekkich ciast czy grzałki dolnej, gdy chcesz upiec ciasto z mocniej podpieczonym spodem. Możesz także włączyć obie grzałki na raz, co jest najpopularniejszym rozwiązaniem i gwarantuje szybkie nagrzanie piekarnika oraz równomierne pieczenie ciast.

Istotne, aby piekarnik miał grill (nazywany też opiekaczem), czyli specjalną grzałkę o dużej mocy w górnej części urządzenia, która bardzo szybko podpieka dany produkt. Przydatnym rozwiązaniem jest również termoobieg – specjalny wentylator, który w połączeniu z grzałką powoduje ruch gorącego powietrza. Sprawia on, że w każdym miejscu temperatura jest taka sama. W takim piekarniku jednocześnie można robić pieczeń i piec ziemniaki w różnych temperaturach. Rożen umożliwia pieczenie mięsa za pomocą grilla, z tym że kurczaka, szaszłyki, kiełbaski umieszcza się na długim metalowym bolcu, który obraca się dookoła własnej osi.

My przedstawiamy trzy atrakcyjne modele z naszego sklepu

AMICA EBI8874

Piekarnik do zabudowy AMICA EBI8874 to model elektryczny przystosowany do zabudowy kuchennej. Piekarnik posiada front panoramiczny i wymiary: 59.5 cm x 59.5 cm x 57.5 cm, co pozwala dopasować go do każdego projektu zabudowy kuchennej. Piękny kolor o nazwie inox będzie odpowiedni w zestawieniu z każdą aranżacją. Piekarnik ten posiada sterowanie oraz programator elektroniczny, które nie tylko wpływają na design, ale znacząco zwiększają komfort użytkowania. Mieści się w klasie energetycznej A i posiada pojemność 60 l. Para zastosowana w piekarniku znacząco ułatwia utrzymanie go w czystości.
Piekarnik AMICA EBI8874 to połączenie ciekawego designu i niezwykłej funkcjonalności

AMICA EBR7331W

Piekarnik AMICA EBR7331W to model elektryczny o wymiarach: 59.5 cm x 59.5 cm x 57.5 cm przystosowany do zabudowy kuchennej. Posiada front w stylu retro i jest koloru kości słoniowej. Piekarnik ten został wyposażony w sterowanie oraz zegar analogowy, który nie tylko wpływa na design, ale znacząco ułatwia przygotowywanie posiłków. Urządzenie mieści się w klasie energetycznej A i posiada pojemność 53 l. Kataliza zastosowana w piekarniku powoduje, że czyszczenie jest przyjemnością, a nie katorgą.

AMICA EBI810 74 C

Ostatni proponowany model to Piekarnik AMICA EBI810 74 C. Piekarnik AMICA EBI810 74 C to piekarnik elektryczny o wymiarach: 59.5 cm x 59.5 cm x 57.5 cm przystosowany do zabudowy kuchennej. Jego front jest nowoczesny, a kolory biały i czarny pozwalają dopasować go do każdego projektu zabudowy kuchennej. Piekarnik AMICA EBI810 74 C posiada sterowanie oraz programator elektroniczny. Dzięki temu jego użytkowanie jest znacznie wygodniejsze. Mieści się w klasie energetycznej A i posiada pojemność 60 l. Również ten model nie sprawia problemów przy czyszczeniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.