Pralka do zabudowy Electrolux

Pralka do zabudowy Electrolux

Jeżeli zastanawiasz się, czym wyróżnia się pralka do zabudowy Electrolux, w tym wpisie znajdziesz odpowiedź. Najpierw jednak zastanowimy się, na co trzeba zwrócić uwagę przy zakupie tego produktu.

Jaką pralkę do zabudowy wybrać?

Pralka to jedno z urządzeń, które ułatwiają nam życie. Powinniśmy ją dopasować do swoich potrzeb. Wiadomo, że inna sprawdzi się dla singla, inna dla rodziny z małymi dziećmi. Warto więc przeczytać, czym się kierować przy zakupie pralki i jakich pułapek unikać.
Pralka do zabudowy jest dobrym rozwiązaniem dla osób, które dopiero urządzają swoje mieszkanie. Kupowanie urządzenia do istniejącej zabudowy jest ryzykowne – wystarczy kilka milimetrów za mała szafka i może się nie zmieścić. A znalezienie pralki o odpowiednich rozmiarach do szafki to bardzo trudne zadanie. Poza tym czasem przy awarii lub wymianie sprzętu może się pojawić problem. Jeśli urządzenie zostało np. przymocowane do blatu kuchennego, wyciągniecie go nie będzie już takie proste. Dlatego wybór pralki do zabudowy trzeba dobrze przemyśleć, również pod kątem ewentualnych awarii czy wymiany. My polecamy dwie pralki do zabudowy Electrolux.

ELECTROLUX EWG147540W

ELECTROLUX EWG147540W to pralka przeznaczona do zabudowy, która posiada rewelacyjną pojemność wsadu, a drzwiczki otwierają się w lewą stronę. Pralka ta mieści się w świetnej klasie energetycznej A+++ i zużywa naprawdę niewiele prądu podczas użytkowania 169,0 [kWh]/rok. Do dyspozycji jest wiele praktycznych programów prania, które zaoszczędzą Twój czas i zwiększą efektywność prania.

AEG EWT1367VDW

Pralka AEG EWT1367VDW to ładowany od góry i sterowany elektroniczne model posiadający wiele przydatnych funkcji takich jak łatwe prasowanie czy zabezpieczenie przed przelaniem się wody.

Jej wymiary wynoszą (szerokość/ wysokość/ głębokość): 40 / 85 / 60 cm. Pralka posiada dosyć dużą pojemność wsadu, a drzwiczki są dodatkowo zabezpieczone przed otwarciem. AEG EWT1367VDW znajduje się w klasie energetycznej A+++ i zużywa jedynie 8390 wody na rok, a jej klasę prania ocenia się na A. Posiada ona wiele ciekawych i przydatnych programów, które pozwolą Ci zaoszczędzić dużo czasu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.