Słuchawka Bluetooth Samsung HM7000

SAMSUNG Galaxy Gear Fit


[AKTUALIZACJA 2017]

Samsung przedstawił niedawno słuchawkę Bluetooth Samsung HM7000 w smukłej, eleganckiej i atrakcyjnej dla oka obudowie premium. Zestaw ten obsługuje łączność bezprzewodową Bluetooth 3.0 oraz zawiera profil A2DP określający sposób przesyłu dźwięku w wysokiej jakości. Zastosowano tu też podwójnie izolowany mikrofon na wysięgniku z technologią redukcji hałasu i echa.

Słuchawka Bluetooth – dla aktywnych

 

HM7000 posiada funkcję obsługującą polecenia i komendy głosowe Voice Prompt&Command, system aktywnego parowania urządzeń Active Pairing i technologię wielopunktową. W zestawie znajduje się podręczna ładowarka wykończona teksturą i chromowanymi metalem detalami, która przechowuje słuchawkę w zamknięciu, chroniąc ją np. w podróży.

Ponadto ładowarka posiada zdolność działania do trzech cykli bez podłączenia do sieci. W pełni naładowana bateria słuchawki pozwoli na 4 godziny rozmów i 160 godzin czuwania. Na uwagę zasługuję także podwójnie izolowany mikrofon Samsung isolate™ Dual mic, w którym udało się maksymalnie zredukować hałasy z zewnątrz oraz echo. Dzięki temu uzyskano niezwykłą czystość i jakość dźwięku nawet w trudnych warunkach.
Zestaw Bluetooth Samsung HM7000

Samsung HM7000 – specyfikacja techniczna

Ogólne
Model HM7000
Producent Samsung
Bezprzewodowe Bluetooth 3.0
Specyfikacja
Regulacja głośności Tak
Mikrofon Tak
Odbieranie połączeń telefonicznych Tak
Czas pracy na baterii (rozmowa) [h] 4
Czas pracy na baterii (czuwanie) [h] 160
Parametry fizyczne
Waga [g] 11
Wyposażenie
Dostarczone wyposażenie Ładowarka, Dodatkowe nakładki

Słuchawka Bluetooth – współczesny niezbędnik

 

W dzisiejszym zabieganym świecie, zestawy słuchawkowe i słuchawki Bluetooth to kolejne urządzenia, które pozwalają zaoszczędzić czas. Dla osób pracujących w handlu i usługach, które każdego dnia przemierzają samochodem setki kilometrów, takie sprzęt to niezbędne narzędzie pracy. Najpopularniejsze rozwiązanie to wspomniana słuchawka Bluetooth, jednak bardzo wygodne są także zestawy słuchawkowe, które wyglądają, jak zwyczajne słuchawki. Oprócz możliwości odbierania i wykonywania połączeń, można dzięki nim posłuchać ulubionej muzyki w najwyższej jakości. Szeroką gamę zestawów słuchawkowych i słuchawek Bluetooth znajdziesz w naszym sklepie.

 

Sprawdź naszą ofertę zestawów słuchawkowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.