Lodówka do zabudowy Samsung

Lodówka do zabudowy Samsung

Jeżeli szukasz lodówki do zabudowy firmy Samsung idealnie trafiłeś. Pomożemy Ci przbliżyć kilka ważnych kwestii i przedstawimy dwa ciekawe modele.

Wybieramy lodówkę do zabudowy marki SAMSUNG

Przede wszystkim musisz określić wielkość budżetu pieniężnego, jaki możesz przeznaczyć na tego typu sprzęt. Kolejną sprawą będzie na pewno zastanowienie się, jak dużego urządzenia potrzebujesz. Wielkości powinny określać zarówno część chłodzącą jak i zamrażającą. Pamiętaj również o tym, aby jak najwięcej elementów można było swobodnie wyjmować z lodówki. Zwróć uwagę na wygodę konserwacji> i staraj się unikać modeli, które mogą wywołać podczas mycia ból pleców. Szczegółowo zbadaj drzwi i to, w jaki sposób jest w nich zagospodarowane  miejsce (powinieneś tam znaleźć specjalne stelaże i półeczki). Mimo wszystko, w lodówce do zabudowy i tak najważniejsze będą wymiary. Trzeba je dobrać tak, żeby lodówka idealnie pasowała do naszej kuchni.

Przedstawimy państwu dwie lodówki dostępne w naszym sklepie

Samsung RL55VJBIH

Lodówka do zabudowy Samsung RL55VJBIH to urządzenie z zamrażalnikiem u dołu, które urzekło już nie jednego klienta. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób potrzebujących funkcji mrożenia i zależy im na większej przestrzeni w części chłodzącej. Lodówka posiada odpowiednio zaprojektowane wymiary i dużą pojemność całkowitą. RL55VJBIH wyposażona jest w szereg dodatkowych funkcji. Bez wątpienia będziesz szczególnie zadowolony z tego modelu.

Lodówka RL58GRGIH

Lodówka RL58GRGIH to bardzo praktyczny model wyposażony w wiele dodatkowych funkcji. Powyższa lodówka jest idealnym rozwiązaniem dla osób, którym zależy na sporej przestrzeni do codziennego chłodzenia i możliwości zamrażania wielu produktów żywnościowych. Posiada ona odpowiednio zaprojektowane wymiary i dużą pojemność całkowitą. Niesamowita klasa energetyczna A++ powoduje, że nasze rachunki będą mniejsze niż dotychczas.

Poniżej przedstawiamy specyfikację tego modelu

Parametry chłodziarki
Szuflady na warzywa i owoce 1
Pojemnik na jaja w zestawie TAK
Półka na wino w zestawie TAK
Całkowita liczba półek 4
Liczba pojemników na drzwiach 7
Światło wewnątrz (W*EA) LED x 8 ea

Szukasz innego sprzętu? Sprawdź nasz poradnik, który podpowie Ci jaką wybrać lodówkę!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.