Samsung Galaxy Unpacked 2021 11 sierpnia

samsung_unpacked

Samsung oficjalnie zapowiedział kolejne wydarzenie Galaxy Unpacked. Prezentacja nowych smartfonów koreańskiego giganta odbędzie się 11 sierpnia 2021 r. Co zobaczymy?

Samsung zaprezentuje nowe „składaki”?

Grafika zwiastująca konferencję Galaxy Unpacked sugeruje, że 11 sierpnia 2021 r. o godz. 16.00 zaprezentowane zostaną nowe „składaki” Samsunga z elastycznym ekranem –  Galaxy Z Fold3 raz Galaxy Z Flip3. Według medialnych przecieków najwięcej zmian można się spodziewać w Fold3. Ma to być m.in. mocniejsze, supercienkie szkło, które będzie chronić zginany wyświetlacz oraz obsługa ekranu rysikiem. Z kolei Flip3 ma być po prostu ulepszoną wersją poprzedniego modelu.

– Żyjemy w czasach przyspieszonych zmian – od gwałtownych zmian w kulturze pracy po rozwój najnowocześniejszych technologii komunikacyjnych. Dziś bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy wszechstronnych urządzeń, które nadążą za szybkim tempem naszego życia, abyśmy mogli cieszyć się każdą chwilą – czytamy w zaproszeniu na Galaxy Unpacked.

Zobaczymy nowe inteligentne zegarki?

W nieoficjalnych informacjach dotyczących sierpniowej konferencji Koreańczyków przewija się również temat nowych inteligentnych zegarków. Mają to być Galaxy Watch 4 i Galaxy Watch 4 Classic, systemem Wear OS przygotowanym wspólnie z Google. Możemy zobaczyć także Galaxy S21 FE, czyli tańsza wersja tegorocznego flagowca Samsunga. Wspomina się również o bezprzewodowych słuchawkach Galaxy Buds 2.

Co z tych medialnych przecieków okaże się prawdą przekonamy się 11 sierpnia 2021, o godz. 16.00, podczas Galaxy Unpacked. Wydarzenie będzie transmitowane na Samsung Newsroom i Samsung.com.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.