Elegancki asystent – Samsung Gear S2 Classic

Dlaczego warto wybrać Samsung Gear S2 w wersji klasycznej

Wśród akcesoriów do telefonu coraz większą popularnością cieszą się SmartWatche. Jeżeli ktoś jednak myśli o tego rodzaju urządzeniu tylko w charakterze dodatku do smartfona, prawdopodobnie nie miał jeszcze do czynienia z Samsungiem Gear S2. Model Classic udowadnia dodatkowo, że design tego rodzaju urządzeń może konkurować z najbardziej prestiżowymi zegarkami. Gear S2 wygrywa jednak z nimi pod względem funkcjonalności.

Bądź mobilny z Samsung Gear S2 Classic!

Zegarek dzisiaj oprócz funkcji sprawdzania godziny służy po prostu podkreśleniu prestiżu. Będąc jednak właścicielem firmy albo osobą zatrudnioną na stanowisku, wymagającym ciągłego kontaktu z klientami, bardzo ważną kwestią jest nieustanny dostęp do e-maila. Dzięki Gear S2 Classic możesz odbierać wiadomości, kiedy tylko zechcesz. Wystarczy tylko obrót pierścienia sterującego i jedno kliknięcie na urządzeniu, by cieszyć się widokiem swojej skrzynki odbiorczej.

Ponadto przez Geara S2 można rozmawiać telefonicznie – jest to rozwiązanie o wiele wygodniejsze niż wyciąganie swojego smartfona i trzymania go w ręku. A warto dodać, że takie flagowe modele jak Sony Xperia Z5  czy Samsung Galaxy S6 Edge posiadają matryce o przekątnej ponad 5 cali. Ciągłe wyciąganie tak dużego urządzenia z kieszeni i trzymanie go przy uchu może okazać się niewygodne. Jedno kliknięcie na ekran przywieszonego na ręku SmartWatcha wydaje się więc w takim przypadku idealne.

Działanie

W jaki sposób Samsung Gear S2 Classic umożliwia tę funkcjonalność? SmartWatch łączy się ze smartfonem poprzez standard Bluetooth, dzięki czemu wszelkie dane przesyłane są z jednego urządzenia do drugiego. Tak więc nawet jeżeli wybierasz się w podróż rekreacyjną po górach, a swoje urządzenie mobilne wsadziłeś do plecaka, wciąż możesz mieć wgląd w połączenia, SMS-y czy e-maile. Dzięki temu możesz w pełni kontrolować swój biznes, nie odrywając się od wykonywanych aktualnie zajęć. Jesteś osobą aktywną? Zegarek został wyposażony w czujnik tętna, a zainstalowane na nim aplikacje umożliwiają kontrolowanie i zapisywanie wyników treningów. A nawet wtedy możesz odebrać telefon czy szybko rzucić okiem na to, co dzieje się w internecie. Samsung Gear S2 wydaje się więc idealnym rozszerzeniem funkcjonalności Twojego smartfona.

Szukasz akcesoriów, które ułatwią Ci pracę z telefonem? Sprawdź naszą ofertę!

Odwiedź Matrix Media i zobacz dostępne akcesoria do telefonów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.