Pralka Miele WDA 111 WCS Classic – nowa jakość od Miele

Pralka Miele WDA 111 WCS

Zakup pralki to nie łatwa decyzja. Częste używanie sprzętu wiąże się z jego zużyciem i występowaniem usterek, o których pisaliśmy już we wpisie Najczęstsze awarie pralek. Warto zastanowić się nad wyborem niezawodnego sprzętu, posiadającego zabezpieczenia. Poznaj pralkę Miele WDA 111 WCS Classic– opinie o produkcie w internecie świadczą o jej niezawodności i powszechnym zadowoleniu klientów.

Pralka Miele WDA 111 WCS – Parametry techniczne

Miele WDA 111 WCS Classic to ładowana od przodu pralka, która idealnie wypierze nawet do 7 kg prania. Wysoka jakość prania zapewniana jest przez opatentowany bęben o strukturze plastra miodu, dzięki któremu prane tkaniny są chronione przed wszelkimi uszkodzeniami, mogącymi wynikać z tarcia. Do tego w urządzeniu zastosowano technikę AutoClean+, która sprawia, że podczas każdego programu prania szuflada na proszek przepłukiwana jest silnymi uderzeniami wody. Z WDA 111 WCS Classic nie musisz się już bać, że Twoja odzież zostanie przypadkiem wyprana za pomocą zmieszanych ze sobą środków, przeznaczonych do dwóch różnych rodzajów tkanin.

Oszczędności

Miele charakteryzuje się najwyższym możliwym stopniem klasy energetycznej – A+++. Rocznie urządzenie zużywa zaledwie 171 kWh. Oznacza to niskie rachunki za prąd, tak więc inwestycja w pralkę z czasem zaczyna się zwracać.

Zobacz pralki w MatrixMedia

Bezpieczeństwo

W pralce zastosowane są systemy Watercontrol i Waterproof, które blokują działanie pralki i odcinają dopływ wody w przypadku wystąpienia wycieku. Nie musisz się już więcej martwić, że w przypadku awarii pompy ujrzysz całą podłogę w wodzie. Inteligentna technologia sensoryczna sprawia, że urządzenie reaguje natychmiastowo po wystąpieniu wszelkiego rodzaju usterki. Nawet poważniejsze awarie, wymagające pomocy fachowca, nie sprawiają problemu z WDA 111 WCS Classic. Pralka wyposażona jest bowiem w złącze optyczne PC, dzięki któremu serwisant jest w stanie natychmiastowo określić przyczyny usterki z poziomu komputera, by móc szybko ją usunąć.

Rynek sprzętów AGD Bardzo się rozwija. Zmieniają się oczekiwania klientów, wymagania oraz technologie wykorzystywane podczas twojenia sprzętów przeznaczonych do codziennego używania. Obecnie pralki Miele posiadają również funkcje automatycznego dozowania płynu do prania, funkcje Thermo-SoftCare ułatwiającą prasowanie oraz możliwośc dopasowania trybu działania do radzju zabrudzeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.