Technologie czyszczące w zmywarkach – uporaj się z brudnymi naczyniami!

Jak sprawić, by nasze naczynia były idealnie czyste? Pisaliśmy już o tym we wpisie „Jak używać zmywarki, by naczynia były idealnie czyste?”. Ważnym aspektem, o którym nie wspomnieliśmy w tamtym tekście, są również same technologie zastosowane w zmywarkach. Nowe urządzenia są bowiem tworzone w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić wyczyszczenie naszych talerzy, garnków i sztućców.

ActiveWater – Bosch

Technologia stosowana w zmywarkach firmy Bosch takich jak SMI58N85EU czySPI53M25EU . To ekonomiczne rozwiązanie polega na tym, że do zmywania urządzenie zużywa każdą kroplę wody, przez co znacznie zwiększa swoją efektywność i zmniejsza zużycie energii. W połączeniu z funkcją VarioSpeed, która dwukrotnie przyspiesza przebieg długiego programu mycie dostajemy niezwykle efektywne urządzenie, które sprawdzi się, gdy zależy nam na oszczędności czasu i pieniędzy.

AquaSensor – Siemens

Zmywarki Siemens z serii SpeedMatic takie jak SN25N881EU i SN26V896EU posiadają technologię AquaSensor. Dzięki niej podczas mycia wstępnego sprawdzany jest stopień zabrudzenia wody, aby przy kolejnych cyklach zmywania dostosowywać jej ilość. W taki sposób zmywarka zużywa dokładnie tyle wody i energii, ile jest potrzebne, aby przeprowadzony proces był efektywny.

Perfect GlassCare – Miele

Urządzenia niemieckiego producenta Miele takie jak G 4910 SC  korzystają z technologii Perfect GlassCare. Dzięki temu szkło w Twojej zmywarce jest bezpieczne, nawet jeżeli korzystasz ze szkodliwej dla niego miękkiej wody. Jest to najlepsze rozwiązanie w przypadku, gdy lwią część Twojej kolekcji naczyń stanowią szklane kieliszki.

Szukasz zmywarek, które efektywnie oczyszczą Twoje naczynia z brudu? Sprawdź naszą ofertę i skontaktuj się z nami, a nasi doradcy pomogą Ci wybrać najlepszą zmywarkę dla Ciebie!

Sprawdź naszą ofertę zmywarek w Matrix Media.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.