Zmywarka SIEMENS SR25E830EU – pogromca brudnych naczyń

SIEMENS SR25E830EU - dlaczego warto?

Zepsuła Ci się zmywarka? A może masz dość mycia naczyń własnymi rękoma? Wyposażona w nowoczesne technologie energooszczędna zmywarka Siemens SR25E83EU wydaje się najlepszym wyborem zarówno dla osób, dla których będzie to pierwsze urządzenie tego typu, jak i dla tych, którzy szukają sprzętu, mogącego z powodzeniem zastąpić stary, nieefektywny już sprzęt.

Parametry techniczne SIEMENS SR25E830EU

Zmywarka Siemens SR25E830EU cechuje się szerokością 45 cm i wysokością 84,5 cm. Rozmiary te sprawiają, że jest to urządzenie, które zmieści się w każdego rodzaju kuchni. Pojemność urządzenia wynosi 9 kompletów naczyń, a w trakcie jednego cyklu zużywane jest zaledwie 9 litrów wody. Ponadto zmywarka posiada 5 programów zmywania, dzięki czemu możesz dostosować jej działanie zależnie od potrzeb czy czasu. Temperatura zmywania wynosić może 45, 50, 65 lub 70 stopni Celsjusza. Czas końca programu wyświetlany jest na zewnętrznym panelu sterowania, który pokazuje również stan środka nabłyszczającego i braku soli.

Oszczędności

Warto też pamiętać, że samo urządzenie cechuje się klasą energetyczną A+. Ale energooszczędność to nie jedyny powód, dlaczego SR25E830EU jest idealną zmywarką dla wszystkich, którym zależy na znacznych oszczędnościach. Zmywarka bowiem umożliwia znaczną oszczędność w porównaniu do zmywania ich ręcznie. Różnica koszt zużycia wody rocznie może wynosić nawet do 200 zł. Warto też pamiętać o tym, że zmywarka pobiera tylko zimną, tańszą wodę, która później podgrzewana jest samodzielnie w urządzeniu. Dzięki temu oszczędzamy nie tylko na samym zużyciu wody, ale również na gazie lub prądzie, zależnie od tego, w jaki sposób podgrzewana jest woda w naszym mieszkaniu czy domu.

Technologie

Dzięki systemowi Aqua Stop w przypadku uszkodzenia sprzętu poprzez wyciek, woda odcinana jest tuż przy kranie, co uniemożliwia zalanie pomieszczenia. Technologia EasyLock zapewnia z kolei wygodne i łatwe otwieranie drzwi od zmywarki bez konieczności siłowego dociskania drzwi – wystarczy tylko lekki nacisk. Funkcja VarioSpeed sprawia, że zmywarka Siemens działa dwa razy szybciej, a Twoje naczynia będą wysuszone już po godzinie od rozpoczęcia pracy urządzenia.

Chcesz kupić zmywarkę, która spełni Twoje wszystkie wymagania?

Zapoznaj się z naszą ofertą zmywarek! 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.