Słuchawki dla biegacza – Sony MDR-AS400EX

sluchawki do biegania

Słuchawki dla biegacza to ten rodzaj sprzętu, za pomocą którego nie tylko posłuchasz ulubionej muzyki, ale także wesprzerz swój trening. Co prawda, istnieje wiele szkół dotyczących tego, jak i z jakim sprzętem biegać, i wiele jest na rynku słuchawek dla biegaczy. Tych bardziej i mniej profesjonalnych, cięższych, lżejszych, prostszych czy z dodatkowymi bajerami.

Jakie słuchawki do biegania wybrać?

Wielu amatorów biegania używa słuchawek klasycznych, jednak one zazwyczaj się nie sprawdzają. Jeśli wybierane słuchawki dla biegacza mają służyć Wam przez długi czas, muszą być lekkie i funkcjonalne. A jeśli przy dokonywaniu płatności wolelibyście uniknąć szybszego bicia serca – polecamy model Sony MDR-AS400EX. Sprawdzają się one dla wszystkich aktywnych osób uprawiających sport.

Dlaczego warto wybrać słuchawki Sony MDR-AS400EX?

Słuchawki dla biegaczy Sony to słuchawki dokanałowe z regulowanymi pałąkami. Może Was to zaszokuje, ale ważą tyle co płaska łyżka cukru pudru – zaledwie 10 g. Dzięki temu, że są wodoodporne, pozwalają na bieg podczas mżawki, deszczu oraz nie zaszkodzi im pot. Szczelnie zamknięta konstrukcja sprawia, że dźwięk kierowany jest precyzyjnie do wnętrza ucha. Czułość na poziomie 103 dB/mW i pasmo przenoszenia 5 – 24 000 Hz gwarantują czysty i głęboki dźwięk ulubionych utworów także przy wysokiej głośności. Dzięki temu, że do wyboru mamy cztery rozmiary silikonowych wkładek dousznych, słuchawki dla biegaczy są stabilnie umiejscowione podczas biegu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.