Smartfon SONY Xperia Z3 DualSIM D6633 Czarny

Jedna z najlepszych pozycji na rynku smartfonów w roku 2014 to właśnie Smartfon SONY Xperia Z3 DualSIM D6633. Posiada szereg zalet, które postaramy się przybliżyć w niniejszym wpisie.

Wodoszczelność

Najwyższa klasa wodoszczelności zastosowana w Z3 pozwala na kąpiel w basenie i bieganie w deszczu z wyciągniętym smartfonem. W dobie wszechobecnego dostępu do mobilnego Internetu często korzystamy z telefonu w trudnych warunkach atmosferycznych. Dlatego producenci poszli po rozum do głowy i uodpornili najnowszą propozycję od Sony poprzez wpakowanie jej w wysokiej jakości obudowę, która ochroni nasz smartfon przed szkodliwym działaniem wody.

SONY Xperia Z3 DualSIM D6633

Urządzenie Xperia Z3 obsługuje najnowsze, najlepsze technologie gier firmy Sony. Od teraz będziesz grać w gry przy użyciu nowego pada DUALSCHOCK 4, który pozwoli Ci łączyć się z konsolą za pomocą wi-fi. Dzięki wyjątkowo jasnemu wyświetlaczowi i technologii eliminowania szumów możesz całkowicie zanurzyć się w świecie gier.

Rewelacyjny procesor i wyświetlacz

Smartfon Sony Xperia Z3 DualSim D6633 wyposażony został w system Android oraz nowoczesny procesor czterordzeniowy Qualcomm® Snapdragon™ 801, dzięki któremu przegladanie sieci jest błyskawiczne, interfejs użytkownika działa wyjątkowo płynnie, a wielozadaniowość jest naprawdę imponująca. Procesor Krait 400 wyrożnia się zachwycającą szybkością taktowania 2,5 GHz. Przy tym jest to procesor asynchroniczny z niezależnym zasilaniem rdzeni, dzięki czemu moc jest zawsze dostępna, gdy jej potrzebujesz i nie występuje marnowanie energii podczas bezczynności. Sony opracowało również technologię, która pozwala na zwiększanie kontrastu nawet w mocnym słońcu.

Przekonaj się, że w Matrix Media mamy to, co dla Ciebie najlepsze. Skorzystaj z wiedzy naszych ekspertów i znajdź dla siebie odpowiednie rozwiązanie. W naszym sklepie internetowym pojawiają się najnowsze propozycje smartfonów, a dzięki wpisom na naszym blogu poznasz praktyczne informacje dotyczące inteligentnych telefonów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.