Sony Action Cam – kamery do nagrywania sportów ekstremalnych

Sony Action Cam - opinie

Uprawiasz sporty ekstremalne? Jeżeli myślisz o uwiecznianiu swoich wyczynów na materiale filmowych i zależy Ci na jak najwyższej jakości obrazu, warto rozważyć zakup kamery z serii Sony Action Cam.

Dane techniczne Sony Action Cam

W Sony Action Cam zamontowano matrycę Exmor S, dzięki której słabe oświetlenie nie jest dla Ciebie żadnym wyzwaniem. Prowadzenie przewodów pod warstwą światłoczułą, znane jako technologia BSI, zapewnia dużą szczegółowość i niskie szumy nawet podczas realizowania materiału w słabych warunkach oświetleniowych. Do tego filmy kręcone są w najpowszechniejszym obecnie standardzie rozdzielczości HD 1080p (1920×1080), co zapewnia niezwykle realistyczną głębię obrazu.

Sport ekstremalny

Kamery Sony Action Cam charakteryzują się przystosowaniem do nawet najbardziej ekstremalnych sytuacji. Mowa tu nie tylko o wytrzymałej konstrukcji poszczególnych modeli. Dostarczana w komplecie z urządzeniem obudowa sprawia, że możesz nakręcić film nawet 5 metrów pod wodą. Stabilizator obrazu SteadyShot zapewnia wyraźniejszy obraz i zredukowanie wszelkiego rodzaju drżeń podczas realizacji materiału z ręki. Zastosowane w części modeli obiektywy szerokokątne Zeiss Tessar pozwalają poszerzyć kąt widzenia o 170 stopni. Dwa wbudowane mikrofony pozwalają zarejestrować dźwięk w jakości Stereo 2.0, dzięki czemu pokazując znajomym swoje osiągnięcia, będziesz mógł przekazać im również całą głębię wrażeń.

Pełna kontrola

Dzięki technologii Wi-Fi możesz bezprzewodowo udostępniać zdjęcia lub filmy na ekranie Twojego telefonu lub telewizora. To nie wszystko! Kamery z serii Sony Action Cam umożliwiają zdalne sterowanie kamerą za pomocą smartfona z systemem Android. Dodatkowe możliwości otwiera również wyposażenie kamery w łatwy do zamontowania na nadgarstku pilot LCD Sony LM-LVR2V  posiadający łącze Wi-Fi o zasięgu pięć metrów, służący do łatwego sterowania urządzeniem.

Marzysz o kupnie kamery, która bez żadnych problemów zarejestruje każdy ruch nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach? Zapoznaj się z ofertą MatrixMedia!

Sprawdź naszą ofertę kamer sportowych!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.