Sony HDR-AS30VD Action Cam – wytrzymała kamera z szelkami dla psa

Sony HDR-AS30VD Action Cam

Jeżeli Twój pies jest prawdziwym poszukiwaczem przygód, w końcu możesz popatrzeć na jego świat swoimi oczami. Wystarczy, że kupisz kamerę Sony HDR-AS30VD, należącą do serii Action Cam, którą omawialiśmy we wpisie „Sony Action Cam – kamery do nagrywania sportów ekstremalnych”. Model Sony HDR-AS30VD Action Cam wyposażony został bowiem w specjalne szelki dla psa.

HDR-AS30VD

Pies-operator

Przystosowana do ekstremalnych sytuacji kamera Sony HDR-AS30VD Action Cam odporna jest na wszelkiego rodzaju wstrząsy i uderzenia. Dzięki temu nie musisz bać się, że Twój czworonóg ją zniszczy tak podczas codziennych zabaw, jak i w trakcie użytkowania urządzenia na szelkach. Dostarczona w komplecie obudowa pyło– i wodoodporna sprawia, że realizacja materiału filmowego nie sprawia problemu nawet do 5 metrów pod wodą. Obiektyw Zeiss Tessar umożliwia z kolei poszerzenie kątu widzenia do 170o, jednocześnie nie deformując obrazu tak jak „rybie oko”.

Parametry Sony HDR-AS30VD Action Cam

Kamera Sony HDR-AS30VD Action Cam, oferuje nagrywanie filmów w 60 klatkach na sekundę w najpowszechniejszym standardzie rozdzielczości HD 1080p (1920×1080). Dzięki technologii BSI, umożliwiającej zwiększenie ilości pochłanianego światła, matryca CMOS Exmor R zapewni Ci dobrą widoczność na materiale nawet w słabszych warunkach oświetleniowych. Jakość materiału jest dodatkowo wzmacniana przez proces obrazu BIONX X, redukujący wszelkiego rodzaju szumy. Cyfrowy stabilizator obrazu SteadyShot zaś sprawi, że nie będziesz musiał martwić się drżącym, rozmazanym obrazem zarówno na filmach, jak i na zdjęciach.

Bezprzewodowa kontrola

Zamontowana na szelkach Twojego psa kamera Sony HDR-AS30VD Action Cam może być kontrolowana za pomocą urządzeń mobilnych z zainstalowanym systemem Android, a także poprzez sprzedawany oddzielnie pilota LCD Sony LM-LVR2V. Ponadto technologia Wi-Fi umożliwia udostępnienie obrazu na ekranie Twojego telefonu lub smartfona.

Marzysz o kupnie własnej kamery do realizowania materiałów filmowych nawet w najbardziej ekstremalnych sytuacjach? Skonsultuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź naszą ofertę kamer!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.