SONY SmartBand SWR-10

SmartBand SWR-10

SONY SmartBand SWR-10 to akcesorium do rejestrowania codziennej aktywności. Oprócz tego istnieje możliwość obsługiwania powiadomień oraz zdalnego sterowania muzyką.

SONY SmartBand SWR-10 – co warto o nim wiedzieć?

SmartBand to innowacyjny pasek na nadgarstek umożliwiający rejestrowanie codziennej aktywności wszelkiego rodzaju — ruchów, komunikacji, rozrywki. Gadżet, który możesz mieć przy sobie zawsze i wszędzie. Rejestruj wyjątkowe chwile, aby potem przeżyć je jeszcze raz dzięki możliwości odtwarzania na smartfonie lub tablecie z systemem Android. Ponadto SmartBand Sony, który możesz nosić całą dobę, wyróżnia się wodoodpornością. Jest dyskretny i pasuje do każdego stylu ubioru. Masz do wyboru wiele atrakcyjnych aranżacji — na pewno znajdziesz coś na każdą okazję. Niepowtarzalne zapięcie Sony i wskaźniki LED zapewniają doskonały wygląd i użyteczność. SmartBand składa się z wyjmowanego wkładu oraz stylowego i wygodnego paska na nadgarstek. 

Dlaczego SmartBand jest taki Smast?

Inteligencja akcesorium SmartBand tkwi w innowacyjnej aplikacji dla systemu Android, która automatycznie rejestruje działania związane z aktywnością fizyczną, życiem towarzyskim i rozrywką. Zobacz historię swojej aktywności i komunikacji w dowolnym dniu. Dzięki tej innowacyjnej aplikacji do zapisywania życia możesz również ustanowić cele w zakresie aktywności i obserwować postępy. Aplikacja Lifelog poinformuje Cię nawet o pogodzie na następny dzień.
Wkład SmartBand zawiera zaawansowany technologicznie czujnik, który rozpoznaje ruchy i wysyła dane do smartfona.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.