Lodówka do zabudowy Bosch

lodówka do zabudowy BOSCH

Jeżeli szukasz lodówki do zabudowy Bosch, idealnie trafiłeś. W tym wpisie przedstawiamy trzy lodówki tej firmy. Zanim do nich przejdziemy, zwrócimy uwagę na kilka ważnych kwestii, którymi powinieneś kierować się przy wyborze lodówki.

Lodówki do zabudowy BOSCH warte Twojej uwagi

Przede wszystkim musisz określić wielkość budżetu pieniężnego, jaki możesz przeznaczyć na lodówkę. Kolejną sprawą będzie na pewno zastanowienie się, jak dużego urządzenia potrzebujesz, jeśli chodzi o część chłodzącą oraz zamrażającą. Zadbaj również o to, aby jak najwięcej elementów w  lodówce można było swobodnie wyjmować, co później jest bardzo przydatne podczas mycia urządzenia. Szczegółowo zbadaj drzwi i to, w jaki sposób miejsce jest na nich zagospodarowane (powinieneś tam znaleźć specjalne stelaże i półeczki). W lodówce do zabudowy i tak najważniejsze będą wymiary. Dobierz je tak, aby idealnie pasowała ona do naszej kuchni.

BOSCH KUL 15A65

Jako pierwszy model lodówki do zabudowy Bosch przedstawiamy dostępną w naszym sklepie lodówkę BOSCH KUL 15A65. Jest ona jednodrzwiowa i przystosowana pod specjalne projekty zabudowy kuchennej. Posiada wymiary: 82 x 60 x 55 cm i pojemność całkowitą aż 125 litrów! Ta lodówka marki Bosch jest obsługiwana poprzez sterowanie mechaniczne. Wyposażono ją w szereg dodatkowych funkcji. Znajduje się w klasie energetycznej A-20%, ponieważ zużywa jedynie 140 kWh/rok, czyli około 84,00 zł rocznie. Dodatkowo posiada wspomaganie zamykania drzwi oraz zamykany pojemnik na warzywa i owoce. Półki lodówki są wykonane z bezpiecznego szkła.

Bosch KID28V20FF

Druga lodówka do zabudowy Bosch, jaką proponujemy to Bosch KID28V20FF. Ta chłodziarko-zamrażarka zaprojektowana została w taki sposób, by uwzględnić najpopularniejsze systemy zabudowań, o czym świadczą jej wymiary: 158 x 56 x 55 cm. Posiada sterowanie mechaniczne, a ponadto jej obsługę ułatwia wiele dodatkowych programów, które z przyjemnością dopasujemy do naszych wymagań. Pojemność całkowita 256l (lodówka – 214l, zamrażarka – 42l) to dodatkowe zalety oprócz niewielkiego zużycia prądu – 270 kWh/rok. Nie dziwi zatem, że ten model chłodziarko-zamrażarki firmy Bosch znajduje się w klasie energetycznej A-10%.

Bosch KID26V21IE

Ostatnią lodówką, jaką zaprezentujemy, jest Bosch KID26V21IE. Chłodziarko-zamrażarka KID 26V21IE z zamrażalnikiem u góry posiada wymiary 145 x 54 x 55 cm, co sprawia, że bez problemu umieścimy ją w każdej większej kuchni. Ogromna pojemność lodówki – aż 187 litrów – świadczy o typowo rodzinnym przeznaczeniu tego modelu. Pewności dodają kolejne liczby – zamrażarka mieści 42 litry, a całość – 229l. Sterowanie mechaniczne zostało tu uproszczone tak bardzo, że nawet znajdując się rano w półśnie bez problemu z niego skorzystamy, wybierając jedną z wielu dedykowanych funkcji. Klasa energetyczna A-10%, czyli zużycie prądu na poziomie 259 kWh/rok, z pewnością zachęcają do zakupu tej lodówki do zabudowy Bosch.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.