Zegarek SONY SmartWatch2 SW2R

Ciekawe rozwiązanie

Smartfony zyskały w polskim społeczeństwie nie małą sympatię. Obecnie coraz więcej osób decyduje się na smartfona za sprawą wielu ciekawych propozycji operatorów sieci komórkowych. Producenci jednak poszli o krok dalej i wprowadzili na rynek ciekawy dodatek dla użytkowników  inteligentnych telefonów. Mowa oczywiście o SmartWatchach. W dzisiejszym wpisie proponowany przez nas model wyszedł z pod skrzydeł SONY. Japoński producent daje użytkownikom produkt rozszerzający możliwości korzystania z telefonów opartych na systemie Android. Co zatem wnosi zegarek SONY SmartWatch2 SW2R?

Inteligentny zegarek od SONY

Poza standardową funkcją zegarka model SONY SmartWatch2 SW2R dzięki systemowi Bluetooth łączy się z naszym telefonem. Pozwala to na korzystanie z aplikacji znajdujących się w sklepie Google Play oraz umożliwia dostęp do mediów społecznościowych i prostych funkcji takich jak kalendarz. Dotykowy panel interaktywny LCD o wymiarach 1,6 cala ułatwia obsługę menu oraz funkcji samego SmartWatcha. Rozdzielczość takiego ekranu transrefleksyjnego to 220 x 176. Na co dzień zegarek informować będzie nas delikatnymi wibracjami o nadchodzącej rozmowie bądź wiadomości SMS/MMS. Zespolenie inteligentnego zegarka z bezprzewodowym zestawem słuchawkowym Bluetooth pozwala nam na obsługę połączeń wychodzących.

Stylowa obudowa SmartWatch2 SW2R

Zegarek został wykonany z wysokiej jakości materiałów odpornych na uszkodzenia zewnętrzne. Produkt dostępny jest w kolorze czarnym i waży 122,5 g. Lekki stylowy oraz odporny na eksploatację – to właśnie najważniejsze (prócz innowacyjności) cechy zegarka SmartWatch2. W naszej usłudze gwarantujemy odpowiednie zabezpieczenie wysyłki oraz fachową pomoc w przypadku jakichkolwiek wątpliwości. Zapraszamy do konsultacji z naszymi ekspertami, którzy odpowiedzą na wszelkie dodatkowe pytania dotyczące SmartWatcha2.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.