Sony Xperia Z3 – wodoodporny smartfon

Sony Xperia Z3 opinie

Chociaz od niedawna na rynku gościmy wzmoncnionego następcę smartfonu Sony Xperia Z3 w wersji PLUS to jednak oryginal nadal jest jednym z telefonów utrzymujących się w topie najlepiej ocenianych smartfonów tego roku. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Mistrzowski aparat

Koniec z ciemnymi, iedoświetlonymi oraz rozmazanymi ujęciami. Nowe możliwości aparatu w Sony Xperia Z3 porównywalne są z profejsonalnymi cyfrówkami. Wystarczy jedno spojrzenie na kilka prezentowanych zdjęć by zatracić się w głębi ostrości oraz wysokiej jakości kolorów. Ponadto technologia Cyber-shot i Handycam pozwala robić zdjęcia w każdym świetle i nagrywać stabilne filmy w ruchu.

Wielkie wsparcie Sony pod względem aplikacji, dzięki którym świetne zdjęcia i filmy stają się jeszcze lepsze. Wypróbuj kreatywne efekty, stosując artystyczne filtry i techniki, kręć filmy prosto do serwisu YouTube i twórz własne pocztówki w aplikacji Zabawa z AR.

A pod wodą można? – można!!!

Dodać trzeba również, że Z3 jest w pełni wodoodporna, dzięki czemu możesz stworzyć fantastyczne zdjęcia pod wodą – doskonała opcja na wakacje!!! Poniższa galeria pokazuje podwodne możliwości smartfona.

Wytrzymała bateria

Japoński producent poszedł po rozum do głowy i wychodżac konkurencji naprzeciw, dołożył wszelkich starań by nowy smartfon serii Xperia wytrzymywał więcej niż jeden dzień zabawy. Zastosowanie specjalnej technologii w baterii pozwoliło wydłużyć czas pracy urządzenia do dwóch dni, przy czym należy zaznaczyć, ze jest to umowna granica zależna od naszej eksploatacji urządzenia. Mimo wszystko miło jest wybrać się ze znajomymi na całodniową wycieczke i nie musieć pamiętać o zabraniu ładowarki.

O możliwościach smartfona można by pisać w nieskończoność. Wsparcie do gier, szybkość działania internetu w wersji z LTE, to wszystko tylko wierzchołek góry lodowej możliwości nowego Sony Xperia Z3. Zapytaj naszych specjalistów z Matrix Media i poznaj wszystkie zalety tego wyjątkowego modelu.

Sprawdź nasza ofertę smartfonów marki SONY

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.