Suszarka do prania Electrolux

suszarka do prania electrolux

Suszarka do prania Electrolux stanowi innowacyjne urządzenie, które każdej gospodyni domowej ułatwi pracę. Zwłaszcza w małych łazienkach, gdzie czasem brakuje wolnej przestrzeni na suszenie prania. W rezultacie suszarka do prania Electrolux znacznie przyspieszy standardowy proces suszenia, co pozwoli zaoszczędzić czas. Cenne minuty, które zazwyczaj poświęcane są na wieszanie prania, można spożytkować w zupełnie inny sposób.

Parametry techniczne mają znaczenie

Oczywiście istotnym aspektem każdej suszarki do prania są jej parametry techniczne. Bardzo ważną informacją jest klasa efektywności energetycznej, jaką dana suszarka do prania posiada oraz jej zużycie energii podczas jednego cyklu i poziom wytwarzanego hałasu. Aby nieco ułatwić zadanie związane z wyborem odpowiedniej suszarki do prania, poniżej zostaną przedstawione propozycje świetnej jakości suszarek. 

Modele suszarek do prania godne Twojej uwagi

Suszarka do prania Electrolux EDP12074PDW to model, który wykorzystuje najnowsze technologie. Dzięki ergonomicznym wymiarom znajdzie ona swoje miejsce w każdym gospodarstwie domowym. Stosunkowo podczas pracy suszarka wytwarza tylko 64 dB hałasu, co sprawia, że jest wyjątkowo cicha.

Suszarka EDH3284PDW firmy Electrolux to model, który posiada klasę efektywności A+. Dzięki wykorzystania najnowszej technologii suszarka rocznie zużywa jedynie 265 kWh. Jeżeli chodzi o poziom hałasu – podczas jednego cyklu wynosi on 66 dB.

Suszarka do prania Electrolux EDH3498RDL podczas jednego cyklu suszenia wytwarza tylko 65 dB hałasu, dzięki czemu praca suszarki jest niezwykle cicha. Model ten posiada również klasę efektywności energetycznej A++, a rocznie zużywa jedynie 259 kWh, co sprawia, że jest również urządzeniem energooszczędnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.