Tablet Samsung Galaxy Tab S

Najnowsze rozwiązanie z Tablet Samsung Galaxy Tab S

W ofercie sklepu Matrix Media dostępny jest rewelacyjny tablet Samsung Galaxy Tab S, który dzięki pozytywnym opiniom użytkowników stał się jednym z bestsellerów w dziedzinie tabletów. Przyjrzyjmy się dokładniej, co wyróżnia ten model na tle konkurencji takiej jak Sony lub Apple.

Lekki i wytrzymały

Takimi słowami producent zachwala model na swojej stronie. Jak to się przekłada na liczby? Otóż tablet jest dostępny w dwóch wersjach. Pierwsza posiada ekran o wielkości 10,5 cala i waży 465g, jej mniejszy brat natomiast moze się pochwalić ekranem o przekątnej 8,4 cala i wagą 294g. Trzeba producentowi przyznać, że urządzenie takich rozmiarów jest zachwycająco lekkie.

Mniejsza opcja jest doskonałym rozwiązaniem dla osób używających tabletu jako dodatku w czasie podróży. Tylna część obudowy wykonana z lżejszych od metalu materiałów otrzymała także nowoczesny perforowany wzór, który nadaje całości elegancji oraz idzie w parze z zachwycającą wygodą użytkowania.

Tysiąc barw z Galaxy Tab S

Niezwykła cecha wyróżniająca model Samsung Galaxy Tab S to adaptacyjny wyświetlacz Super Amoled, który odpowiedzialny jest za realistyczne odwzorowanie barw, które pokrywają się aż w 94% z paletą Adobe RGB. Ciekawostką jest porównanie do wyświetlaczy klasycznych LCD, w których pokrycie barw wynosi jedynie 73%. Mamy więc pewność, że tablet Samsung Galaxy Tab S pozwoli nam cieszyć się najwyższą jakością obrazu wideo oraz zdjęć.

Wielozadaniowość i bezpieczeństwo

Samsung przygotował model Galaxy Tab S do pełnej wielozadaniowości oraz zabezpieczył system Android potężnymi narzędziami do protekcji danych. Przydatną funkcją jest możliwość synchronizacji tabletu z komputerem (musi być włączony). Model umożliwia również przesyłanie i pobieranie plików między urządzeniami. Za bezpieczeństwo odpowiada technologia KNOX, która skutecznie ochrania wszelkie dane zapisane na Twoim tablecie.

Odwiedź naszą stronę internetową i przekonaj się, że u nas znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Nasza doświadczona kadra pracowników pomoże Ci poznać najważniejsze zalety każdego modelu w naszej ofercie oraz dobierze najlepsze rozwiązania dla Twoich potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.