Tablet Sony Xperia Z4 Letnia przedsprzedaż

Tablet Sony Xperia Z4 w przedsprzedaży

Z okazji przedsprzedaży nowoczesnego tabletu Sony Xperia Z4, serwujemy naszym fanom garść informacji na temat nowego flagowca. Obszerniejszą recenzję znajdziecie we wpisie zatytułowanym „Nowy flagowiec od Sony – wady i zalety” Najnowszy model prosto z Japonii dostępny jest w naszym sklepie w ramach letniej przedsprzedaży.

Naturalny obraz

Tablet Xperia Tablet Z4 ma doskonały wyświetlacz o przekątnej 10,1 cala z technologią Reality Display, który tworzy niezwykłe, wciągające obrazy. Zupełnie jakbyś tam był. Teraz oglądanie filmów i granie w gry stanie się jeszcze przyjemniejsze! Warto również wspomnieć o możliwościach sparowania tabletu z kontrolerem Sony przeznaczonym dla gier konsolowych.

Dźwięk nie z tego świata

Firma Sony od  1979 roku poprzez urządzenie takie jak Walkman, zbiera doświadczenia i informacje na temat preferencji muzycznych swoich odbiorców. Każde z urządzeń Sony cechuje się bardzo dobrym przetwarzaniem informacji muzycznych. W nowym tablecie nie mogło zabraknąć aplikacji Walkman, systemu Clear Audio+ oraz wzmocnienia dźwięku przez technologię xLOUD tak aby zaoferować najdoskonalsze wrażenia za słuchania muzyki.

Dodatkowe funkcje

Możliwości tabletu Sony Xperia Z4 to nie tylko aplikacje, obraz i dźwięk. Użytkownicy w łatwy sposób mogą sparować urządzenie z pozostałymi urządzeniami RTV w domu jak chociażby telewizor lub laptop. Dzięki temu rozwiązaniu, przesyłanie informacji stało się jeszcze prostsze.

W naszym odczuciu najnowszy produkt japońskiego producenta jest doskonałą opcją dla osób często  podróżujących i korzystających z urządzeń mobilnych. Jeśli prowadzisz biznes i często odpisujesz na maile, wymieniasz się danymi, lecz czasami potrzebujesz też lekkiego urządzenia dla swoich multimediów. Możemy zapewnić Cię, że Xperia Z4 spełni Twoje oczekiwania.  Odwiedź stronę internetową Matrix Media i zapoznaj się z nasza bogatą ofertą smartfonów i tabletów, a także wszelkich akcesoriów dla urządzeń mobilnych.

Poznaj naszą ofertę tabletów od SONY!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.