Telewizor Sony KD-49X8309C – nieziemska jakość obrazu i dźwięku

Sony KD-49X8309C dlaczego warto kupić?

Technologie, które dziś postrzegane są w kategoriach ciekawostki technologicznej, wkrótce staną się standardem – dotyczy to również telewizorów. Dlatego też warto być posiadaczem urządzenia, które obsłuży nowe technologie. Takim jest telewizor Sony KD-49X8309C.

Wyjątkowa szczegółowość obrazu

Rozdzielczość Full HD (1920×1080 pikseli) stała się już standardem nie tylko w kwestii materiałów oglądanych na ekranach naszego komputera, ale również w telewizji cyfrowej. Na płytach Blu-Ray coraz częściej pojawiają się filmy w rozdzielczości 4k (3840×2160 pikseli), a więc charakteryzujące się szczegółowością obrazu dwa razy większą niż w przypadku 1080p. Wkrótce jakość ta zacznie coraz częściej pojawiać się w zwykłej telewizji. Telewizor Sony KD49X8309C z możliwością obsługi rozdzielczości 4k sprawi, że dostrzeżesz więcej niuansów w oglądanych przez siebie filmach czy programach. W połączeniu z technologią 4K X-Reality PRO zapewniającą doskonałą jasność i kontrast, otrzymujesz jeden z najlepiej dostosowanych telewizorów do oglądania materiałów w jakości 4k.

Dodatkowo technologia Clear Resolution Enhancer osłabia szumy, wynikające z odbioru sygnału przez antenę. Dzięki temu obraz na ekranie Twojego telewizora wygląda jeszcze naturalniej niż kiedykolwiek. Motionflow XR to z kolei technologia, które zmniejsza rozmycie szybkich scen akcji poprzez wstawienie dodatkowych klatek w materiale, zapewniając płynność obrazu.

Idealny dźwięk Sony KD-49X8309C

W telewizorze Sony KD49X8309C zastosowano dwa rozwiązania, które zapewniają jeszcze lepszą jakość dźwięku. ClearAudio+ sprawia, że odpowiednio optymalizuje warstwę audialną, wywołując wrażenie dźwięku przestrzennego i czyniąc wszystkie dźwięki jeszcze bardziej wyraźnymi. Z kolei Bass Reflex zapewnia wyjątkowe doznania, płynące z odtwarzania niskich tonów. Dzięki tak żywej grze dźwięków każda scena akcji zyska zupełnie nowy wymiar, zapewniając jeszcze więcej wrażeń z oglądania ulubionych filmów.

Centrum multimedialne w Twoim domu

Dlaczego warto wybrać jeszcze telewizor Sony KD49X8309C? Android TV to nic innego jak ulepszona wersja Smart TV, napędzana dominującym na rynku urządzeń mobilnych systemem operacyjnym Android. Zainstalowane w Sony KD49X8309C rozwiązanie sprawia, że możesz zsynchronizować swojego smartfona z telewizorem i współużytkować aplikacje oraz filmy. Za pomocą funkcji Photo Share będziesz mógł z kolei wyświetlić na ekranie zdjęcia ze swojego telefonu, niezależnie czy zainstalowany jest w nim system Android czy iOS.

Marzysz o kupnie telewizora, w którym będziesz się cieszył najlepszą jakością obrazu i dźwięku? Skonsultuj się z naszymi ekspertami!

Skontaktuj się z nami!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.