Telewizor za 600 złotych – wybieramy budżetową opcję

Telewizor do 600 złotych - Skymaster 32SH1000

Przyjmijmy, że chcecie zrobić generalny remont mieszkania. Wszyscy wiemy, że nie jest to tania impreza, dlatego warto poszukać oszczędności tam, gdzie to możliwe. Proponujemy, by na pierwszy ogień poszedł telewizor. Wielu z nas wykorzystuje go także jako monitor oraz radio, tego sprzętu nie może więc zabraknąć na wyposażeniu pokoju. Telewizor za 600 złotych – wybieramy budżetową opcję.

Tani telewizor – Skymaster 32SH1000

 

Kiedy pisaliśmy o telewizorze do 2000 złotych, wśród naszych propozycji pojawił się Skymaster 40SF3000. Ponownie wracamy do tego producenta i przedstawiamy wam model Skymaster 32SH1000. Tym razem nasz budżet nie przekroczy nawet kwoty 600 zł.

Telewizor Skymaster 32SH1000 łączy w sobie najnowsze technologie, ekonomię oraz funkcjonalność. Za klasycznym designem kryją się opcje, które w zupełności wystarczą większości widzów. Czym wyróżnia się ten telewizor? Z pewnością jakością obrazu, niespotykaną wśród sprzętów w tej półce cenowej. Wyświetlacz LED o przekątnej 32” ma rozdzielczość HD Ready 1366 x 768 pikseli i gwarantuje doskonałą widoczność szczegółów, dobrą ostrość i żywe kolory, nawet podczas oglądania scen o bardzo ciemnej tonacji. Ważny jest również szeroki kąt widzenia – 170° w pionie oraz 160° w poziomie. Z tego względu sprzęt sprawdzi się nie tylko w warunkach domowych, ale też w przestrzeni hotelowej. Może jest wśród was jakiś właściciel albo menadżer, odpowiadający na wyposażenie pokojów dla gości? Skymaster świetnie się do tego nada, ponieważ po włączeniu trybu hotelowego, zablokujemy instalację obcego oprogramowania oraz zmianę ustawień. Telewizor posiada również ekranowy przewodnik po kanałach (EPG) a także opcję wyświetlania napisów.

Tani telewizor Skymaster

CZYTAJ TAKŻE – TELEWIZORY KOMPATYBILNE Z NETFLIXEM

Darmowa rozrywka

 

Skymaster 32SH1000 to sprzęt, który pobiera bardzo niewiele prądu (szczególnie w trybie stand by), co dla osób starających się ograniczyć domowe wydatki do minimum, powinno być ważną informacją. Ponadto do tego telewizora możemy podpiąć także inne urządzenia – mamy do dyspozycji aż 3 wejścia HDMI. Niezależnie od tego, czy włączymy film, czy muzykę, za wysoką jakość dźwięku odpowiadają 2 głośniki o mocy 16 W. Dużym atutem telewizora Skymaster jest kompatybilność z platformą telewizyjną Twoja Nowa Telewizja TNTV. Otrzymujemy więc dostęp do świata rozrywki, zamkniętego w 60 najpopularniejszych programach telewizyjnych. I to zupełnie za darmo.

Skymaster telewizor budżetowy

 

Sprawdź telewizory w ofercie Matrix Media

Telewizor za 600 złotych – wybieramy budżetową opcję

 

Telewizor za 600 zł to naprawdę dobry zakup. Za niewielkie pieniądze dostajemy sprzęt ze świetną jakością obrazu i dźwięku, do którego możemy podłączyć inne, multimedialne urządzenia. Na pewno sprawdzi się w każdym domowym wnętrzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.