Top 5 tanich tabletów do nauki – jaki kupić?

project_comment_file630cac9138d61-tablety

Rozpoczęcie roku szkolnego zbliża się coraz większymi krokami. Zatem to już ostatni dzwonek, aby wasze dzieci skompletowały szkolną wyprawkę. Oprócz zeszytów i artykułów szkolnych z pewnością warto rozważyć zakup urządzeń, jak tablet, który może zostać wykorzystany do nauki. Niestety, na rynku jest całkiem sporo modeli, co nie ułatwia decyzji. Zatem jak znaleźć ideał i to w przyzwoitej cenie? Podpowiadamy.

 TOP 1: SAMSUNG Galaxy TAB A7 SM-T505

SAMSUNG Galaxy TAB A7 SM-T505 to tablet, który może pochwalić się ciekawym designem. Cienka konstrukcja (grubość 7 mm) w połączeniu z małą wagą (477 g) sprawia, że to urządzenie idealnie nadaje się do nauki, a metaliczne wykończenie, naprawdę cieszy oko. Urządzenie posiada ośmiordzeniowy procesor i 3 GB pamięci RAM i aż 32 GB wbudowanej pamięci. Takie połączenie zapewnia ciągłość pracy. Dynamiczny wyświetlacz o wymiarze 10.4 cali sprawia, że wszelkie treści będą czytelne, a filmy nie będą się zacinać. Naturalnie nasuwa się pytanie, co z dźwiękiem? SAMSUNG Galaxy TAB A7 SM-T505 posiada poczwórne głośniki i Dolby Atmos. Co w efekcie sprawia, że jakość dźwięku przestrzennego nie mogłaby być lepsza. Tryb Dark to przydatna funkcja, która pozwala odpocząć oczom przy dziennym czy sztucznym oświetleniu.

Warto podkreślić, że tablet SAMSUNG Galaxy TAB A7 SM-T505 może pochwalić się baterią o pojemności 7040 mAh. W efekcie użytkownik może korzystać z urządzenia prawie przez cały dzień. Gdy bateria będzie na wyczerpaniu, szybkie ładowanie 15 W przywróci SAMSUNG Galaxy TAB A7 SM-T505 wszystkie kreski baterii! Tablet SAMSUNG Galaxy TAB A7 SM-T505 posiada szereg przydatnych funkcji, ale ta która może przydać się waszym pociechom – Samsung Kids, dostępna w opcjach Quick Panel to idealne narzędzie do nauki jak i zabawy.

TOP 2: SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T225

SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T225 to kolejny tablet, zaprojektowany przez koreańskiego giganta, który doskonale sprawdzi się jako narzędzie do nauki. Ten model posiada nieco mniejszy wyświetlacz (8,7 cali), lecz pamięć wbudowana i pamięć RAM jest taka sama, jak w SAMSUNG Galaxy TAB A7 SM-T505. Zatem co wyróżnia wersję Lite? A no, wyświetlacz, który zajmuje praktycznie całą powierzchnię urządzenia. Dodatkowo SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T225 jest kompaktowy, czyli można na nim pracować przez wiele, długich godzin.

Kolejnym autem urządzenie są jego wymiary i waga (tylko 371 g). Tym samym, tablet SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T225 może czekać na wasze dzieci w domu, bądź mogą zabrać go ze sobą do szkoły. Menu zostało opracowane w oparciu o gesty i właśnie dlatego, SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T225 jest dziecinnie proste w obsłudze. Jeżeli chodzi o pracę urządzenia, to tablet SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T225 posiada baterię o pojemności 5100 mAh, czyli wasze pociechy mogą korzystać z urządzenia przez wiele godzin. A co z aparatem? Ten model posiada aparat główny o rozdzielczości 8 Mpix oraz aparat przedni o rozdzielczości 2 Mpix.

SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T225 posiada szereg przydatnych funkcji, ale ta która może przydać się waszym pociechom to Samsung Kids. Znajdziecie ją w opcjach Quick Panel. Jest do idealne narzędzie do rozrywki, ale i nauki.

TOP 3: SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T220

SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T220 to kolejne urządzenie, zaprojektowane przez markę Samsung. Urządzenie posiada 8.7 calowy wyświetlacz, a także wąskie ramki. Tym samym, przeglądane treści na urządzeniu są czytelne i nie męczą wzroku. Urządzenie jest niezwykle lekkie (371 g), a ergonomiczne kształty sprawią, że SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T220 zmieści się zarówno do torebki, jak i szkolnego plecaka.

Samsung również w tym modelu, zdecydował się na intuicyjne sterowanie za pomocą gestu. Nie da się ukryć, że taka funkcja jest bardzo przydatna. SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T220 posiada dwa aparaty fotograficzne:

  • Główny (8 Mpix),
  • Przedni (2 Mpix).

Co w połączeniu z pamięcią RAM – 3GB i wbudowaną – 32 GB, sprawia, że wasze dzieci mogą robić zdjęcia i przechowywać je bezpośrednio w tablecie. SAMSUNG Galaxy TAB A7 Lite SM-T220 posiada szereg przydatnych funkcji, ale ta która może przydać się waszym pociechom to właśnie Samsung Kids. Gdzie ją znaleźć? A no, w opcjach Quick Panel. Do czego służy? Do nauki i oczywiście zabawy w najlepszym wydaniu.

TOP 4: Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613

Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 to kolejne urządzenie, które z pewnością świetnie nada się do nauki. Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 posiada 10.4 wyświetlacz. Taki rozmiar w zupełności wystarczy do tworzenia notatek, spisywania pomysłów i to przy pomocy rysika S Pen, który znajduje się w zestawie. Funkcja DeX sprawia, że z tabletu można korzystać tak, jak z prywatnego komputera. Ergonomiczne wymiary w połączeniu z małą wagą sprawiają, że urządzenie zmieści się do szkolnego plecaka czy torby na ramię. Samsung Galaxy Tab S6 Lite SM-P613 pozwala na udostępnianie ekranu, co jest niezwykle przydatne podczas prowadzenia lekcji.

TOP 5: SAMSUNG Galaxy TAB A8 SM-X205

SAMSUNG Galaxy TAB A8 SM-X205 może pochwalić się 10.5” wyświetlaczem. W porównaniu do innych modeli to urządzenie posiada nieco większą pamięć RAM – 4 GB i pamięć wbudowaną 64 GB, a także pojemność baterii 7040 mAh. SAMSUNG Galaxy TAB A8 SM-X205 nie ma sobie nic do zarzucenia. Płynność obrazu w połączeniu z dźwiękiem w najlepszym wydaniu (tzn. dźwięk przestrzenny Dolby Atmos) sprawiają, że tablet to idealne narzędzie do nauki jak i rozrywki. SAMSUNG Galaxy TAB A8 SM-X205 został wyposażony w funkcję rejestratora ekranu, która ułatwia nagrywanie lekcji online. Dodatkowo urządzenie pozwala pracować w kilku oknach jednocześnie. Sterowanie jest dziecinnie proste.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.