Uchwyt TV MultiBrackets MB210

MultiBrackets MB210 - poznaj naszą opinię

O montowaniu telewizora pisaliśmy już w artykule „4 rady jak zamocować telewizor na ścianie”. Poszczególne uchwyty jednak różnią się od siebie specyfikacjami. Nie wszystkie również przeznaczone są do każdego rodzaju telewizora. Jeżeli jesteś właścicielem średniej wielkości urządzenia, idealnym wyborem dla Ciebie będzie uchwyt TV MultiBrackets MB210. Zarówno, opinie w internecie jak i naszych klientów na temat uchwytu są jednoznacznie pozytywne. Sprawdźmy więc jego specyfikację techniczną.

MultiBrackets MB210 – uchwyt dla twojego telewizora!

Uchwyt TV MultiBrackets MB210 przystosowany jest do podtrzymywania telewizorów LCD i plazmowych o przekątnej ekranu od 26 do 42 cali i wadze nieprzekraczającej 25 kg. Uchwyt wyposażony jest w poziomice, dzięki czemu będziesz mieć pewność, że urządzenie jest równo zamontowane.

Do tego istnieje możliwość regulacji pochylenia w zakresie 15 stopni oraz obrotu -45 do +45 stopni. Duża ilość możliwości sprawia, że z uchwytem TV MultiBrackets MB210 ustawisz swój telewizor w taki sposób, aby oglądanie swoich ulubionych programów i filmów sprawiało Ci jak najwięcej przyjemności. Minimalna odległość uchwytu od ściany to zaledwie 47 mm, dzięki czemu telewizor nie będzie odstawał, a pomieszczenie, w którym zamocujesz swój telewizor będzie wydawało się wizualnie większe.

Zalety montażu uchwytu TV MultiBrackets MB210

Co zyskujesz, decydując się na zamontowanie uchwytu TV MultiBrackets MB210?

  • Oszczędność miejsca – dzięki uchwytowi TV MultiBrackets MB210 jesteś w stanie zamontować swój telewizor na niewielkich powierzchniach – przez to zaoszczędzisz mnóstwo miejsca na szafkach;
  • Telewizor jako dekoracja – dobrze przemyślane umocowanie telewizor na ścianie może sprawić, że będzie on stanowił element wystroju wnętrza;
  • Możliwość oglądania filmów i programów z dowolnego miejsca w pokoju – duży zakres regulacji w poziomie sprawia, że możesz dostosować swój telewizor tak, by widzieć wszystko idealnie, niezależnie od tego, w którym miejscu pomieszczenia jesteś.

Dodatkowo uchwyt TV MultiBrackets MB210 posiada wieszak na okablowanie, dzięki czemu nie będziesz musiał się martwić o luźno zwisające z telewizora kable.

Marzysz o zamontowaniu telewizora na swojej ścianie? Jeżeli jesteś właścicielem większego telewizora niż te, do których przystosowany jest uchwyt MultiBrackets MB210, sprawdź resztę naszego asortymentu. Znajdują się w nim uchwyty, przy pomocy których zamocujesz na ścianie telewizory o przekątnej wynoszącej nawet 80 cali!

Zapoznaj się z naszą ofertą uchwytów do telewizorów!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.