Witryna chłodnicza Liebherr

witryna chlodnicza

Witryna chłodnicza Liebherr jak każda chłodziarka posiada swoją historię. Stanowi ona urządzenie, które dzięki odpowiedniej obróbce energii znacznie obniża temperaturę. W rezultacie ulubione napoje i żywność są odpowiednio schłodzone.

Odrobinę historii…

Po raz pierwszy chłodziarka zaznaczyła swoje miejsce w historii w roku 1871 za sprawą bawarskiego wynalazcy Carla von Linde. Linde właśnie w tym roku wprowadził innowacyjny system chłodzenia w niemieckim browarze Spaten. Początkowo praca chłodziarki, jaką jest witryna chłodnicza Liebherr, była oparta na systemie absorpcyjnym, który wykorzystywał właściwości chłodnicze eteru metylowego oraz amoniaku. Po chłodziarce absorpcyjnej przyszedł czas na urządzenia elektryczne. Pierwsza chłodziarka oparta na elektrycznej technologii została zaprezentowała w 1913 roku w Chicago. W tym sam roku pierwsze chłodziarki zaznaczyły swoje miejsce w Niemczech. Na zakończenie warto zwrócić uwagę na propozycję witryn chłodniczych dostępnych w naszej ofercie.

Modele witryn chłodniczych LIEBHERR, na które warto zwrócić uwagę

Witryna chłodnicza LIEBHERR WTes5872 Vinidor dzięki wykorzystaniu najnowszej technologii spełnia wszelkie oczekiwania użytkowników. Rocznie zużywa tylko 245 kWh. Wyposażono ją w drewniane półki, które są wysuwane na szynach teleskopowych. Witryna chłodnicza Liebherr jest sterowana elektronicznie. W efekcie system sukcesywnie alarmuje o niezamkniętych drzwiach.

Witryna chłodnicza LIEBHERR WTes1753 Vinidor rocznie zużywa tylko 252 kWh. Sterowana elektroniczne wykorzystuje filtr z węglem aktywowanym w obiegu powietrza w wewnątrz urządzenia. Ponadto wyposażona jest w zamek i dźwiękowy system ostrzegawczy alarmujący o niezamkniętych drzwiach witryny. Wewnętrzne oświetlenie LED ułatwia odnalezienie szukanego produktu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.