Deskorolka KAWASAKI Surfboard – jak na niej jeździć?

Deskorolka Kawasaki surfboard

KAWASAKI Surfboard to urządzenie, które z powodzeniem zastąpi klasyczną deskorolkę, rolki, hulajnogę, a nawet rower. Czym się wyróżnia, jak na nim jeździć i co warto wiedzieć, zanim zdecydujemy się na zakup? Tego dowiecie się z naszego artykułu.

Inna niż wszystkie

 

Na deskorolce KAWASAKI Surfboard nie stoimy przodem do kierunku jazdy, a bokiem, co wyróżnia ją spośród innych tego typu sprzętów. Koła nie znajdują się z kolei po obu stronach urządzenia, a na jego środku. Dzięki temu, że są one pneumatyczne i mierzą 6,5 cala znakomicie dostosowują się do różnych powierzchni i rodzajów dróg. Sprzyja to również amortyzacji wszelkich wybojów i nierówności.

 

Parametry techniczne

 

Poniżej przedstawiamy najważniejsze parametry techniczne, z którymi warto zapoznać się przed zakupieniem deskorolki:

  • Posiada ona silnik o mocy 350W, dzięki któremu przemieszcza się z maksymalną prędkością 18 km/h.
  • Utrzymaniu równowagi sprzyja zaawansowany system żyroskopów i czujników, dzięki którym możemy poczuć się bardziej stabilnie podczas jazdy.
  • Wykonanie z wysokiej jakości, solidnych materiałów zapewnia odporność przed kurzem, zachlapaniem i zabrudzeniami.
  • Obudowa wykonana z dbałością o szczegóły i antypoślizgowa podeszwa zapewniają bezpieczeństwo użytkowania, komfort jazdy i dużą przyczepność.
  • Cykl ładowania trwa 3 godziny. Możemy na nim przejechać do około 20 kilometrów.
  • Deskorolka waży 11 kg, można ją zatem bez problemu przenosić. Korzystać mogą z niej z kolei osoby, których waga nie przekracza 120 kg.

 

Sprawdź deskorolki Kawasaki w Matrix Media!

Dodatkowe udogodnienia

 

Na przodzie deski KAWASAKI Surfboard znajduje się głośnik, dzięki któremu urządzenie poprzez łączność Bluetooth połączyć można ze smartfonem. Przy jego pomocy możemy z łatwością sterować odtwarzaną muzyką i jej głośnością. Podczas jazdy nie potrzebujemy już słuchawek!

Na długości całej deski znajdują się lampy LED, które oświetlają drogę i sprawiają, że jesteśmy lepiej widoczni.

Deskorolka ta jest również w pełni ekologiczna. Nie emituje do środowiska żadnych zanieczyszczeń. Dodatkowo urządzenie posiada potwierdzone certyfikaty jakości oraz bezpieczeństwa.

 

KAWASAKI Surfboard – dla kogo?

 

Tego typu deskorolka nadaje się zarówno dla dorosłych, jak i najmłodszych użytkowników. Z powodzeniem kupić można ją dziecku lub samemu cieszyć się ze wspaniałej zabawy i aktywności. Dla własnego bezpieczeństwa do deskorolki warto dokupić zestawy ochraniaczy na łokcie i kolana, a także kask. Nauka jazdy i utrzymania równowagi trwa około 5 minut. Potem możemy już tylko cieszyć się kolejnymi pokonywanymi kilometrami.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.