Jaką lodówkę do 3000 zł kupić?

project_comment_file62c58133c6c42-lodówki

Lato w pełni, więc lodówka z pewnością się przyda. Myślicie o zakupie nowej? Mamy klika propozycji lodówek Samsunga, które kosztują mniej niż 3000 złotych.

Lodówka SAMSUNG RB36T672CS9

Duża pojemność, równomierne chłodzenie, cicha praca i niskie zużycie energii – taka jest lodówka SAMSUNG RB36T672CS9. Uzyskanie większej przestrzeni użytkowej wewnątrz tej chłodziarko-zamrażarki umożliwiła technologia SpaceMax. Wysoko wydajny system izolacji sprawił, że ścianki urządzenia stały się cieńsze. Pojemność lodówki to aż 375 litrów – 251 litrów w chłodziarce i 124 litrów w zamrażarce.

Równomierne chłodzenie w każdym zakamarku lodówki zapewnia system All-Around Cooling, który delikatnie i równomiernie rozprowadza chłodne powietrze w całym urządzeniu. Z kolei technologia pełnego No Frost marki Samsung zapewnia stały obieg chłodnego powietrza, systematycznie usuwając nadmiar wilgoci z wnętrza lodówki. Dzięki temu lód i szron nie osadzają się na ściankach czy produktach, a żywność zachowuje świeżość i wartości odżywcze na dłużej. Są tu także funkcje Power Cool, czyli intensywne wdmuchiwanie zimnego powietrza do chłodziarki oraz Power Freeze, która ustawia temperaturę w zamrażalniku na najniższy poziom i uruchamia intensywny nadmuch zimnego powietrza.

Lodówka jest stylowa i funkcjonalna. Stylowy design jest widoczny w najmniejszych szczegółach – płaskie drzwi, ukryte uchwyty, dekoracyjna rączka czy subtelne wykończenia detali. Jest tu wielofunkcyjna półka na wino, która pozwala na lepsze wykorzystanie przestrzeni i umieszczenie butelek o niestandardowych rozmiarach i kształtach. Półki na drzwiach zaprojektowano tak, by swobodnie można było na nich ustawiać produkty o różnych kształtach i wielkości. Zastosowany tu kompresor Digital Inverter zapewnia niskie zużycie energii i cichą pracę.

Lodówka SAMSUNG RB38T674EB1

Kolejna lodówka – SAMSUNG RB38T674EB1 jest nieco wyższa od poprzedniej i ma nieco większą pojemność. To 390 litrów, z czego 276 litrów w chłodziarce i 114 litrów w zamrażarce. Tutaj także zastosowano technologię SpaceMax i system All-Around Cooling. Jest technologia No Frost oraz funkcje Power Cool i Power Freeze.

Dodatkowo w tym modelu zastosowano komorę zero Optimal Fresh +, która pozwala na dwa różne sposoby użytkowania – pojedynczy, w którym ustawiona jest jedna, stała temperatura oraz podwójny, który pozwala na wydzielenie dwóch stref z różnym poziomem temperatur. Jest też szuflada Humidity Fresh+, która zapewnia wyjątkowe warunki o wysokim poziomie wilgotności – do 80%. Dzięki temu warzywa i owoce pozostają dłużej świeże, bez utraty wartości odżywczych, chrupkości, zapachu czy smaku.

Jak poprzedni model jest też stylowa i funkcjonalna. Ma płaskie drzwi, ukryte uchwyty, dekoracyjną rączkę i subtelnie wykończone detale. Jest tu składana i wysuwana półka, która pozwala na swobodę korzystania z lodówki. Z kolei półki na drzwiach zaprojektowano tak, by swobodnie można było na nich ustawiać produkty o różnych kształtach i wielkości. Lodówka jest też bardzo cicha i energooszczędna.

Lodówka Samsung RR25A5470AP

Samsung RR25A5470AP to lodówka, którą można spersonalizować i swobodnie wymieniać w niej przednie panele. Można ją też łączyć z jedno- lub dwudrzwiową lodówką Samsung BESPOKE. Tak, jak w poprzednich modelach mamy tutaj technologię SpaceMax i No Frost, system All-Around Cooling oraz funkcje Power Cool i Power Freeze. Jest też funkcja delikatnego mrożenia (Soft Freeze). Pozwala ona szybko zmieniać ustawienia temperatury, by dowolny typ żywności, jak mięso, ryby, sery czy wędliny, dłużej utrzymał świeżość.

W lodówce zastosowano technologię Metal Cooling, która zapewnia doskonałą izolację i niezwykłą efektywność chłodzenia. Specjalny metalowy panel tylnej ścianki urządzenia kumuluje niską temperaturę, dzięki czemu doskonale zatrzymuje zimno we wnętrzu lodówki nawet przy jej częstym otwieraniu. Zapewnia oszczędność czasu chłodzenia i energii. Jest też trwałe oświetlenie LED u góry komory zamrażarki – jaśniejsze i bardziej energooszczędne niż w modelach konwencjonalnych, które oświetla każdy zakamarek.

Lodówka jest bardzo stylowa. Jej panel kontrolny jest dyskretnie ukryty wewnątrz i łatwo dostępny po otwarciu drzwi, ponieważ znajduje się na poziomie oczu i w zasięgu ręki. Z kolei Technologia Digital Inverter automatycznie dostosowuje pracę kompresora do zapotrzebowania na chłodzenie, co pozwala obniżyć rachunki za prąd i zapewnia niezwykle ciche działanie urządzenia.

Lodówka SAMSUNG BRB26605DWW

Kolejny model to lodówka SAMSUNG BRB26605DWW. Tu także zastosowano technologię SpaceMax, która zapewnia większą pojemność lodówki przy takich samych wymiarach zewnętrznych. Są również technologie No Frost, Optimal Fresh oraz Szuflada Humidity Fresh.

W tym modelu zastosowano także technologię Twin Cooling Plus, która umożliwia niezależne chłodzenie komór chłodziarki i zamrażalnika. Osobne wentylatory i systemy chłodzenia w każdej z komór gwarantują utrzymanie niskiej temperatury i optymalnej wilgotności. System zapobiega również mieszaniu się zapachów. Jest także Strefa Cool Select+, która pozwala dostosować lodówkę do aktualnych potrzeb dzięki możliwości dopasowania temperatury w zamrażalniku do konkretnego rodzaju żywności. Można zmienić zamrażalnik w chłodziarkę albo wybrać tryb schładzania czy lekkiego mrożenia.

Lodówka ma pojemność 264 litrów – 190 litrów w chłodziarce i 74 litry w zamrażarce. Można tu łatwo zmieniać położenie sześciu półek na drzwiach, by efektownie organizować przestrzeń i przechowywać produkty różnej wielkości. Z kolei z zamrażarce mamy półkę Easy Slide, która z łatwością wysuwa się i chowa, dzięki czemu można skutecznie przechowywać i organizować mrożonki, a także bez trudu zyskać do nich dostęp. Ciche i energooszczędne działanie lodówki zapewnia kompresor Digital Inverter.

Lodówka Samsung RB36R8899SR

Ostatnia propozycja to lodówka Samsung RB36R8899SR. Co prawda kosztuje powyżej 3000 złotych, ale w sklepie MATRIXMEDIA.PL można ją kupić poniżej tej kwoty jako produkt poekspozycyjny. W pełni sprawny technologicznie z oryginalną dwuletnią gwarancją. Na życzenie klienta sklep przesyła także zdjęcie urządzenia.

Tu również zastosowano technologię Twin Cooling Plus, która optymalizuje temperaturę i wilgotność w lodówce oraz zamrażarce, dzięki niezależnym obiegom powietrza. Jest Metal Cooling, czyli metalowe wykończenie tylnej ścianki, które zapewnia lepszą izolację lodówki i ogranicza wahania temperatury w jej wnętrzu. Jest także Strefa Cool Select+, która pozwala na dopasowanie temperatury w zamrażalniku do konkretnego rodzaju żywności. Z kolei Power Cool przestawia lodówkę w tryb szybkiego chłodzenia, zaś przycisk Power Freez – szybkiego mrożenia.

W tej lodówce zastosowano innowacyjne wzornictwo Kitchen Fit, co sprawia, że urządzenie jest idealnie dopasowane do linii frontów mebli kuchennych. To alternatywa dla lodówek do zabudowy, która oferuje także większą pojemność. Podświetlany na niebiesko uchwyt podkreśla nowoczesność i elegancję. Przestrzeń na drzwiach można dostosować do różnego rodzaju butelek czy kartonów. Do dyspozycji są cztery pojemniki, które mogą być ustawiane tak, by przechowywać więcej przedmiotów o różnej wielkości.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.