Tanie sokowirówki na lato

sokowirowka

Lato to czas plonów w przydomowych ogrodach czy ogródkach działkowych. Jabłka, gruszki, wiśnie, marchewki, pomidory, borówki, jeżyny i wiele innych. Z wszystkich tych owoców i warzyw można przygotować pyszny domowy sok. Nie macie sokowirówki? Nic prostszego. Polecam tanie urządzenie dostępne w MATRIXMEDIA.PL.

Sokowirówka czy wyciskarka do warzyw i owoców

Sklepowy sok z kartonu nie umywa się do świeżo wyciśniętego w domowej kuchni. Potrzeba do tego odpowiedniego sprzętu – sokowirówki lub wyciskarki. Każde z nich ma swoje plusy i minusy. W sokowirówce można bardzo szybko przygotować klarowny sok. W przypadku wyciskarki większe kawałki owoców czy warzyw trzeba pokroić, a sok jest mętny, o gęstszej konsystencji. Ma za to nieco więcej wartości odżywczych niż ten z sokowirówki. Sokowirówka jednak jest urządzeniem tańszym i łatwiejszym w czyszczeniu.

Wydajna sokowirówka Fresh Concept

Jeżeli zdecydowaliście się na sokowirówkę, to warto zastanowić się na modelem Fresh Concept. Z tym urządzeniem można przygotować pyszny sok w 100% z owoców i warzyw. Dzięki mocy 1000 W, ponad 16 tys. obrotów na minutę i dużej wydajności jednorazowo aż litr takiego soku. Nie trzeba przy tym tracić czasu na krojenie warzyw czy owoców na mniejsze kawałki. Sokowirówka ma szeroki otwór o średnicy 72 mm. Z kolei funkcja antidrip umożliwia szybką wymianę szklanki bez zanieczyszczenia blatu czy zatrzymania sokowirówki. No i nie zmarnuje się ani kropli soku.

Fresh Concept – wygoda i bezpieczeństwo

Sokowirówka Fresh Concept ma dwie prędkości pracy. Jedną dla miękkich owoców o wysokiej zawartości soku, takich jak cytrusy czy brzoskwinie. Druga dla twardych i mniej soczystych owoców i warzyw, takich jak marchew czy jabłka. Pojemnik na pulpę ma aż 1,8 litra, a urządzenie jest łatwe w montażu i proste w czyszczeniu.

Sokowirówka jest także bezpieczna – nie uruchomi się, jeżeli wszystkie jego elementy nie będą poprawnie złożone. Urządzenie można włączyć dopiero po prawidłowym zamknięciu pojemnika zaciskiem ze stali nierdzewnej. Z kolei antypoślizgowe nóżki sprawią, że urządzenie stoi stabilnie na blacie.

Jest także schowek na przewód, a do wyboru są trzy kolory urządzenia: klasyczny srebrny, grafitowa czerń i stonowana czerwień.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.