Jaką lodówkę kupić?

lodowka-samsung

Prędzej czy później w życiu każdego z nas pada pytanie: jaką lodówkę wybrać? Rynek jest pełen propozycji w różnych klasach oszczędności, z dodatkowymi funkcjami, jedno- lub dwudrzwiowych. Która lodówka spełni wszystkie Twoje oczekiwania? Postaramy się odpowiedzieć na to pytanie!

Na każdą kieszeń

 

Podstawowym kryterium, którym często kierujemy się przy zakupie rozmaitych sprzętów AGD lub RTV, jest cena. O wiele łatwiej byłoby, gdyby nie ograniczały nas możliwości finansowe, jednak mało kto może sobie pozwolić na taki komfort. Z myślą o niewymagającym użytkowniku powstała lodówka Samsung RB30J3000SA. W cenie 1449,00 zł otrzymasz lodówkę, która kryje w sobie znacznie więcej, niż widać na pierwszy rzut oka. Niedroga propozycja Samsunga oferuje między innymi obsługę technologii No Frost, Multi Flow oraz system chłodzenia All Around Cooling.

Pojemność opisywanej lodówki to aż 213l w części chłodzącej i 98l w zamrażarce. Urządzenie charakteryzuje się też klasą energetyczną A+ i zużyciem energii na poziomie 272 kWh na rok.

Chłodzenie dla zaawansowanych

 

Urządzeniem z nieco wyższej półki cenowej jest lodówka Siemens KG39NAI32. Chłodziarko-zamrażarka obsługuje te same technologie, co poprzednio opisywana, oferując do tego kilka innych, jak niezwykle funkcjonalną osobną regulację temperatury dla każdej strefy, system automatycznego odszraniania czy sygnalizację w przypadku pozostawienia otwartych drzwi.

Nad całością konfiguracji lodówki możemy czuwać dzięki wbudowanemu wyświetlaczowi LCD, będącemu swoistym centrum dowodzenia – to z jego poziomu ustawimy wszelkie interesujące nas parametry.

Siemens KG39NAI32 cechuje się pojemnością 219l w chłodziarce oraz 94l w zamrażarce. Jej klasa energetyczna to A++ (zużycie energii: 260 kWh/rok). To czyni ją idealnym wyborem dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość, ale nie potrzebują lodówki o bardzo dużej pojemności.

Sprawdźcie nasze lodówki

 

Rozwiązanie kompletne

 

Najbardziej zaawansowane urządzenie zostawiliśmy na koniec. Mowa o lodówce Samsung RH57H90707F – produkcie łączącym w sobie wszystkie najnowsze technologie, dużą pojemność i łatwość obsługi.

Tym, co rzuca się w oczy jako pierwsze, są niebagatelne wymiary chłodziarki Samsunga, ma ona 177.4 cm wysokości, 91.2 cm szerokości oraz 61 cm głębokości. Tak duże wymiary przekładają się bezpośrednio na ogromną pojemność, która wynosi aż 394l, a mówimy tylko o chłodziarce. W zamrażarce przechowamy aż 176l produktów – taka pojemność wystarczy nawet dla dużej rodziny, która właśnie zaprasza gości na dłuższy pobyt.

W lodówce Samsunga zastosowano technologię No Frost, Multiflow, All Around Cooling oraz metalowe drzwi Metal Cooling. Ponadto wyposażona jest w dystrybutor wody oraz duży, wygodny dotykowy ekran LCD, z poziomu którego ustawimy temperaturę panującą wewnątrz lodówki oraz kilkanaście innych przydatnych parametrów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.