Kino domowe SONY BDV-N9100 W

Wszystkim fanom filmowego szaleństwa oraz wysokiej jakości dźwięku przedstawiamy nowoczesny system kina domowego czyli model BDV- SONY N9100 W. To niezwykłe urządzenie przeniesie Cię w świat nowych możliwości. Sony w tym modelu wprowadziło szereg nowatorskich rozwiązań, które spotkały się z szerokim pozytywnym wydźwiękiem wśród entuzjastów wysokiej jakości obrazu i dźwięku. Przybliżmy po krótce najważniejsze cechy tego modelu.

Nowa jakość dźwięku

4 głośniki podłogowe Magnetic Fluid oparte na technologii stworzonej przez amerykańską agencję kosmiczną NASA wypełnią pomieszczenie 5.1kanałowym dźwiękiem przestrzennym HD o dużej mocy. Mimo zaskakująco małej grubości generują pełne brzmienie o mocy 1000W w systemie 5.1

>Dzięki wbudowanemu Wi-Fi w kino domowe SONY BDV-N9100W szybko prześlesz do systemu swoje ulubione piosenki lub pobierzesz je bezpośrednio z Internetu. Model wprowadza również opcje strumieniowego przesyłania muzyki za pomocą funkcji Bluetooth oraz NFC. W ten sposób odtworzysz ulubione piosenki bezpośrednio ze swojego tableta, telefonu lub komputera, a technologia Digital Music Enhancer zapewni Ci dźwięk najwyższej klasy.

Multimedialne szaleństwo dzięki SONY BDV-N9100 W

Za pomocą usługi Sony Entertainment Network otrzymasz szeroki dostęp do filmów oraz muzyki udostępnianej w sieci. Model BDV- SONY N9100 W na pewno przypadnie do gustu wielu osobom. Marka Sony od lat znana jest ze swojego podejścia do wysokiej klasy sprzętu. W tym wypadku za stosunkowo niewygórowaną cenę otrzymujemy wspaniały sprzęt grający.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.