Letnie porządki czas zacząć – sprawdzamy myjki wysokociśnieniowe

Wszystko o myjkach wysokocisnieniowych

Umyj podjazd, wyczyść samochód, umyj okna – tak to polecenia, które wraz z nadejściem lata coraz bardziej się nasilają. Każdy posiadacz samochodu widzi, jak wraz z większa ilością słonecznych dni, na karoserii samochodu osiada coraz więcej pyłu, piasku, kurzu.

W domu plamy, kurz i wszechobecny pył nie dają domownikom spokoju. Czy jest jakiś sposób by ułatwić sobie obowiązki sprzątania oraz mycia wielkich powierzchni? Naszym zdaniem, odpowiedzią są myjki i parownice wysokociśnieniowe Karcher.

Twoja prywatna myjnia samochodowa

Jeśli wyjazdy na myjnię samochodową Cię nużą, sprawdź możliwości myjki wysokociśnieniowej Karcher K 7 FC Home 1.317-002.0.  To urządzenie sprawi, że mycie samochodu stanie się przyjemnością a nie powinnością jak to zapewne było do tej pory. Trwały, chłodzony wodą silnik pozwala na długi i efektywny czas pracy.

Oczywiście mycie samochodu to nie jedyne przeznaczenie myjki wysokociśnieniowej. Dzięki dużej wydajności, możesz wyczyścić aż 60 m2 powierzchni w ciągu zaledwie godziny! To doskonały wynik, który sprawia, że tam gdzie odkurzacze (nawet przemysłowe) nie dają rady, tam karcher pokaże 100% swojej mocy.

Sprawdź pełną specyfikację techniczną myjki wysokociśnieniowej Karcher K 7 FC Home 1.317-002.0.

Usuwamy uporczywe plamy – parownice

Odkurzanie parowe to nowość, która zrewolucjonizowała sprzątanie oraz usuwanie uporczywych plam z wykładzin, mebli, wersalek, poduszek, zasłon i wielu innych materiałów. Parownica Karcher SV 7 1.439-410.0 to urządzenie, które łączy w sobie funkcje odkurzania i czyszczenia parowego. O ile funkcji odkurzania nie trzeba wyjaśniać, to jednak czyszczenie za pomocą pary nie jest tak oczywistą technologią. Jak więc działają parownice Karcher SV 7 1.439-410.0?

Odkurzanie parowe polega na nanoszeniu i odsysaniu pary z odspojonym brudem w jednym przejściu roboczym. Umożliwia to skuteczne, ekologiczne (bez stosowania chemii) czyszczenie bez zacieków i wody pozostającej na powierzchni. Odkurzacz parowy może pełnić funkcję odkurzacza na sucho z filtrem wodnym (bez worków) i pozwala też zbierać niewielkie ilości wody (maks. 0.5l).

Dowiedz się więcej na temat możliwości Parownica Karcher SV 7 1.439-410.0

Jeśli po naszym artykule nadal masz pytania odnośnie produktów marki Karcher, to zapraszamy do kontaktu z naszymi specjalistami. Pomożemy Ci wybrać najlepsze rozwiązanie, odpowiadające Twoim potrzebom. Pamiętaj, codzienne czynności możesz sobie w łatwy sposób ułatwić.

Zapraszamy również do poznania całej sekcji produktów Karcher, które dostępne są w ofercie Matrix Media.

Zobacz ofertę Matrix Media!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.