Lodówka Bosch KGN39VL31E

Bosch KGN39VL31E

W dzisiejszym wpisie prezentujemy Państwu lodówkę Bosch KGN39VL31E, która jest naszą propozycją z działu AGD.

Znany producent

Firma Bosch od lat prezentuje klientom serie doskonale przygotowanych urządzeń AGD wolnostojących oraz do zabudowy. Bosch KGN39VL31E to model, który wyróżnia się na tle konkurencji. Jest to produkt o dwóch komorach przeznaczony dla osób szukających dużej przestrzeni do chłodzenia codziennych produktów. Komora mrożąca posiada stałą temperaturę i pozwala na skuteczne mrożenie artykułów spożywczych. Całkowita pojemność netto lodówki Bosch KGN39VL31E to  354 litry.

Bosch KGN39VL31E doskonała klasa energetyczna

Wielką zaletą modelu Bosch KGN39VL31E jest niewątpliwie bardzo atrakcyjna klasa energetyczna w tym przedziale cenowym. Prezentowany model znajduje się w klasie A++, czyi jest przeznaczony dla osób szukających energooszczędnego urządzenia. Najwyższa klasa możliwa dla lodówek to A+++. Model Bosch KGN39VL31E plasuje się odrobinę niżej w tej skali, jednak jest to nadal wyjątkowo energooszczędny produkt w przedziale cenowym 2000zł-3000 zł .

Dowiedz się więcej o zaawansowanej specyfikacji technicznej dostępnej na naszej stronie internetowej. Omawiany model jest warty uwagi przy planowanym zakupie lodówki. Produkt dopasuje się doskonale do każdego wnętrza oraz zadowoli funkcjonalnością na długie lata.

Zapraszamy też do naszego poradnika odnośnie tego jaką wybrać lodówkę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.